Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Segitene valaki SPOILER ugyben?

PrincessSisters kérdése:

Segitene valaki SPOILER ugyben?

Figyelt kérdés
Na szoval. Aki olvasta az 5. Hullam cimu konyv sorozatot, az megtudna mondani, mi lesz Evannel? Abba kellett hagynom az olvasasat egy idore, es megol a kivancsisag.

2016. jan. 1. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Meghal.
2016. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg meghal, de biztosat csak akkor fogunk tudni, ha már kijött a 3. rész is.

(Elég valószínűtlennek tűnik, hogy egy YA sorozatban kinyírják azt a pasit, akivel a főhősnő 300 oldalon keresztül romantikázott...)

2016. jan. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fene... Hát remélem, nem hal meg, mert nagyon bírtam.
2016. jan. 2. 13:33
 4/6 anonim válasza:

Az idegenek támadásának első négy hullámát szinte lehetetlen volt túlélni. A tizenhat éves Cassie magára maradt egy sivár, szinte üres világban, ahol a kevés túlélő életét a bizalom hiánya csak még kilátástalanabbá teszi. Miközben a gyilkos ötödik hullám végigsöpör a bolygón, Cassie-nek nincs más választása: igyekszik megakadályozni, hogy a megszállók végleg kiirtsák az emberi fajt.

Az idegenek táborának felrobbantása után barátaival átmenetileg egy omladozó szállodában húzzák meg magukat. A kis csapat másik menedéket keres, ahol átvészelhetik a közeledő telet. Egy napon váratlan látogató érkezik. A nyomában pedig ott lihegnek a gyilkológépnek kiképzett idegenek…

Cassie mellett új hősnő is feltűnik: a megtörhetetlen Adu, aki küldetése során az idegenek vezérének, Voschnak a csapdájába esik.!!!!!!!!!!!!!! Mindkét lány erejét és kitartását megsokszorozza, hogy a kegyetlen összecsapások közepette meglepő módon erős érzelem bontakozik ki bennük egy-egy társuk iránt.!!!!!!!!!!!!! Tetteiken múlik, hogy mit hoz a jövő – életet vagy halált, reményt vagy sötétséget, szeretetet vagy gyűlölködést.



Szerintem nem hal meg. Cassie-Evan, Adu-Ben párok lesznek remélem! ÉS mivel ritka, hogy egy Némító jó, ezért nem fog meghalni véleményem szerint.

2016. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz :)
2016. jan. 22. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

A Végtelen Tengerben már azt hittem, hogy meg fog halni a végén. Mert az milyen már, ha kétszer egymás után él túl egy robbanást? És mégis túlélte, a könyv úgy ér véget, hogy Cassie és ő ismét, újra találkoznak.

A harmadik résszel nekem az a sejtésem (ami még nem jelent meg magyarul), hogy meg fog halni. Mivel két különb faj, a végén az egyik el fog bukni, vagy az emberiség - vagy a földönkívüliek.

Valamint nem merném annyira Adut és Bent egy párként gondolni. Adu Pengével, Ben pedig Cassievel van szoros kapcsolatban, de egymással még csak csókolózni sem csókolóztak. Én őket nem tudom egy párként látni, pláne, hogy az egyik halott.

2016. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!