Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani könyveket?

Tudnátok ajánlani könyveket?

Figyelt kérdés
Huszonéves lányról szóló könyv érdekelne, aki a szüzességét még nem vesztette el. Mivel írok én is és van egy karakterem, aki 21 és még nem. És szeretnék utánaolvasni, hogy mások, hogyan formálják az ilyen karaktereket. Miféle lelki terhekkel jár, hogyan éli meg ezt valaki.
2016. jan. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Pokoli gyönyör
2016. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először a szürke ötven árnyalat jutott eszembe, de abba semmi ilyen lelki dolog nincs szerintem. Esetleg Rachel Van Dyken - Egyetlenben a főszereplő lány szűz és most kezdi meg az egyetemet. Hasonló körülmények vannak Jamie McGuire - Gyönyörű sorscsapásban szereplő lánynál. Aztán megint ilyesmi van Jay Crownover - Rule-ban. A legtöbb könyvben általában max. tizenkilenc évesek szerepelnek, mert ekkor kerülnek be a főiskolára/egyetemre, e fölötti nem nagyon rémlik.
2016. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Majd elkezdem őket, egy próbát megér. Én egyedül Cora Carmack Szakítópróba c. könyvét ismertem.
2016. jan. 1. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:
S. Plath: Üvegbura - a főhős szép kis komplexust épít ki magának emiatt
2016. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cora Carmack - Szakítópróba
2016. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Cora Carmack könyvét már ismertem, de azért köszi.

2016. jan. 4. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!