Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek tetszett a Nyomorultak?

Nektek tetszett a Nyomorultak?

Figyelt kérdés

Hány évesen olvastátok? Mi tetszett és mi nem tetszett benne? Tizenhét évesen már van értelme elolvasni, vagy várjak még vele?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. jan. 1. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár hónapja olvastam ki, de még mindig tart a hatása...

Maga a történet nagyon jó, rengeteg szereplője van, szóval legalább egyel garantáltan tudsz azonosulni, a nyelvezete sem bonyolult, és a mondanivaló is érthető.

Viszont néha rendkívül vontatott... Na jó, végül is ha szeretsz 50 oldalakon keresztül olvasni a történet szempontjából abszolút elhanyagolható dolgokról, mint a waterlooi csata részletei, a párizsi csatornahálózat, vagy egy kolostor mindennapjai, akkor kifejezetten izgalmas lesz az egész könyv.


Összességében tudom ajánlani, mert az izgalmas részek kárpótolnak a lassabbakért, és tényleg nem véletlenül népszerű még 150 év elteltével is

2016. jan. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont 17 évesen olvastam. Mindenhonnan hallom, hogy egyes részei milyen vontatottak, de bennem egyáltalán nem ez maradt meg, hanem pont az, hogy a hossza ellenére is egy izgalmas könyv. Egy szép történet a szerelemről és a második esélyről.
2016. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem elolvasom :)
2016. jan. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!