Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudtok ajánlani...

Milyen könyvet tudtok ajánlani 12-13 éves lányoknak?

Figyelt kérdés
Hasonlót szeretnék mint a Szent Johanna Gimi, de igazából bármilyen jöhet.

2016. jan. 3. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Hűvösvölgyi suli, Bábel stb.
2016. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Lol-könyvek, Sulijegyzetek-sorozat, Leiner Laura könyvek, Párválasztó,
2016. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem ezeket értékelné!


Chrispopher Moore: Mocskos meló


Harry Potter kötetek..


Szabó Magdának is vannak olyan könyvei ami a fiatalabbakat célzozza meg.Abból még tanulhatna is.Én pont 12 évesen kezdtem el olvasni tőle.(Ókút)

Az Elfújta a szélt is nagyon szerettem ekkoriban.

2016. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bexi
2016. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szintén LL-tóől és az Abigél
2016. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen a "pöttyös könyveket" még a csíkosakat pedig már szerettem. Csíkosak közül kifejezett kedvencem volt a Tűzpiros üveggömb Thury Zsuzsától. Az nagyon jó könyv, mindenképpen ajánlom!

A vakáció a kenguruk szigetén is bejönne szerintem, ebben szerelem is van, meg csoda jó helyen, Ausztráliában játszódik.


Ha a csíkos - pöttyös dolog nem rémlik akkor kérdezd meg esetleg anyukádat, lehet van is neki még lánykorából. A pöttyösök kicsit fiatalabbaknak a csíkosok kicsit idősebbeknek. Te valahol a kettő közt vagy.


Amúgy itt vannak a listák:

[link]

[link]


Meg ilyenkor már elkezdtem a Bronte könyveket is olvasni, pl. a Jane Eyre is nagy kedvencem volt, csíkos kiadásban azt hiszem A lowoodi árva a címe, de ha jól emlékszem az kicsit rövidítve van. Igaz ez nem épp ilyen modern limonádé mint ez a szent johannás, bár én azt a fajtát nem is nagyon élveztem sose.


Akkor ugye a Harry Potter az telitalálat, meg ilyen tájban olvastam a Darren Shan könyveket is, de utóbbiban semim szerelem nincs, ha jól rémlik.

2016. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
VUK, BAMBI?
2016. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 4. 20:51
 9/10 anonim válasza:
a párválaszto kiera casstól a szent johanna gimi leiner laurátol még tőle a késtél-bexi sorozat.. akkor szakitsunk, anna banks:poszeidón
2016. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szilvási Lajos:Egymás szemében

Lehet, hogy régi, de tegnap kezdtem el olvasni, és nem tudom letenni, úgyhogy ajánlom, nagyon jó köny

2022. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!