Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lakatos Levente könyvet miért...

Lakatos Levente könyvet miért nem lehet normális kiadásban megvenni?

Figyelt kérdés
mindenhol scak e-könyvként lehet hozzájutni, rendes könyvként meg nem, vki tudja iért?
2016. jan. 5. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az én szegénységi bizonyítványom, hogy életemben nem hallottam még róla, de meg merem kockáztatni, hogy azért, mert nem talált olyan kiadót, aki nyomtatott formában kiadná a könyvét, mert nem találta gazdaságosnak az elméletet.
2016. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első: ha pesti vagy, és jártál metróval, biztos olvastad a nevét, hülyére volt plakátolva vele. Aztán megszűnt az Ulpius.

Kérdező: ahogy az elsőnek írtam, megszűnt az Ulpius-ház, aki kiadta. Tehát új példányt már nem tudsz venni, csak nagyterjesztőktől, raktárról (ha még van), marad az e-könyv. A legújabb könyve a Librinél jelent meg, az beszerezhető nyomtatottan is. (Csak felmentem a Bookline-ra, végignéztem a találatokat, többről fogalmam sincs.)

2016. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt a probléma; nem pesti vagyok :)
2016. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!