Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy 15 éves gyerek nagyon szereti a ropi naplója könyveket?

Figyelt kérdés
ropi naplója

2015. dec. 18. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

az öcsém 14 és ő is nagyon szereti

bár én nem olvastam, de nem hiszem hogy ezzel bármi probléma lenne, nincs úgy korhoz kötve

nyilván jó könyv, vicces és a te korosztályodnak is jó lehet egy könnyed olvasmánynak

szóval igen, szerintem normális

2015. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Teljesen normális. Én pl szeretem a hercegnőket, és szeretek játékokkal játszani, és babázni.Karácsonyra götz babát kértem. 12 éves vagyok , és szerintem normális hogy én szeetem még az ilyeneket.Szoval megnyugodhatsz!
2015. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. :D Én 16 éves vagyok, szeretem a Disney meséket, és a Geronimo Stilton könyveket. Szerinted mennyire vagyok normális? :D De hidd el, nem érdekel mások véleménye, néha mindenkinek van szüksége gyerekes, vagy inkább gyermeki dolgokra. :)
2015. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádom. :'D

17F

2015. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2020. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!