Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi lányos...

A Szent Johanna Gimi lányos vagy fiús könyv? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 19:55
 1/5 anonim válasza:
Inkább lányos de tudomásom szerint,fiúk is szokták olvasni.(:
2016. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a célközönség valószínűleg a kamaszkorba éppen belépő lányok, de semmi gond nincs, ha te nem ebbe a körbe tartozol. Mondjuk beszélgetésindítóként ne ezt hozd fel egy új társaságban, mert elég furán veheti ki magát. Meg felnőtt férfiként szintén nem lenne bölcs bevallani, hogy 11 éves kislányokkal közös fórumot használsz, érted... :D
2016. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha íreni sok nyávogását kibirod akkor nyugodtan fogj nek.

Nekem a mellékszereplők sokkal szimpatikusabbak

2016. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi
2016. jan. 10. 12:08
 5/5 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a sorozatot. A legtöbb dedikáláson ott voltam eddig és mindig sor volt. Legnagyobb meglepődésemre csomó apukával beszéltem, aki amint lefeküdt a gyermekük, gyorsan lenyúlták a könyvet és olvasták is. Továbbá volt ott 1-2 kamasz fiú is, aki a női lélek megismerésére hajtott. :D Azért szólok, hogy legtöbbünk nem ilyen katasztrófa, mint Reni :D Olvasd bátran, max nem fog tetszeni :)
2016. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!