Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi idézet?

Szent Johanna Gimi idézet?

Figyelt kérdés

Sajnos nem emlékszem pontosan, melyik részben volt, ezért nem találok egy idézetet :(


Kirándulni voltak, ha jól emlékszem villamoson ültek, és mindenki rosszul viselkedett, Reni pedig azt mondta egy nőnek/néninek, hogy ez egy kisegítő iskola.


Az biztos, hogy nem az 5. rész-Állatkertes az, mert azt már megtaláltam. Ami biztos, hogy hamarabb volt, mint a Was kostet das Zimmer?-Bécsi kirándulás-kisegítő iskola téma.


Előre is köszönöm, ha valaki megtalálja, és leírja a teljes idézetet, vagy elég csak a könyv/dátum/oldalszám.



2015. okt. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Zsolti mondta egyébként.

– Rokon vagy hozzátartozó? – kérdezte a mentős.

– Személyi asszisztens és menedzser – nyújtotta a kezét Dave, majd miután a furcsa tekintettel rámeredő mentős megrángatta a karját, Dave kivett a zsebéből egy névjegykártyatartót, és átadott egy névjegyet.

A mentős értetlenül körbenézett.

– Milyen iskola ez?

– Kisegítő – vakkantotta Zsolti.

2015. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

5. részben van, december 2.:Kardos színházba viszi őket, akkor van. :)

Már maga az út érdekesen telt. A buszon az a-sok csendben ácsorogtak,a mi osztályunk viszont tombolt. Andris és Robi beültek egy néni mellé, és két oldalról énekeltek neki Guns 'N Rosest. Ezerszer is elnézést kértem az öreg hölgytől, aztán amikor megkérdezte, hogy melyik iskolába járunk, halkan magyarázkodni kezdtem, hogy kisegítőbe.

2015. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:

Köszönöm szépen, de nem ezt kerestem. Ezt már én is megtaláltam, de nem az volt, amire gondoltam.


2.válaszoló:

Nagyon szépen köszönöm, ezt kerestem! Pedig valamelyik nap lapoztam végig a Reményt, és én nem találtam meg. Hálás vagyok válaszodért!

2015. okt. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!