Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elszeretnék kezdeni olvasni valami izgalmasabb könyvet. Jó felfogásúnak tartom magam,úgy hogy jöhetnek nagyobb terjedelmű és/vagy kicsit "nehezebb" kötetek is (4kilótól felfele minden jöhet). Na de komolyra fordítva a szót elsősorban a krimi,a kaland,és az elgondolkodtató könyvek érdekelnek, de szívesen meghallgatok bármi mást is amit olvastatok és élvezhető,érdekes könyvnek tartotok legyen az magyar,avagy külföldi szerzőtől. Ajánlottak Rejtő Jenő könyveket, azokról esetleg valami vélemény?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2016. jan. 7. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Metro 2033, Az Első Törvény sorozat.
2016. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod,ez a metro 2033 izgalmasnak tűnik.
2016. jan. 7. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
tronok harca, konyvmolykepzo kiado hard selection reszleg, tovisek hercege
2016. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

A Vasdruida krónikái

Trónok harca

Hogyan told el (jól) a nyarad?

Altatódal (elég filózós, olyan mintha semmi sem történne benne, de én nagyon szeretem)

John Green- Alaska nyomában (ez a legjobb könyve, el ne hidd senkinek, hogy a Csillagainkban a hiba)


Rejtő Jenőről meg...hát nekem nagyon kell koncentrálnom, hogy értsem miről dumál össze-vissza, ezért mindig az első pár oldalnál abbahagytam őket, de sokan mondják, hogy jó, hát gondolom az is... Ha egyszer leszek azon az agyi szinten, hogy teljesen rá tudjak koncentrálni, akkor valószínűleg elolvasom, de én jobban szeretem az olyan könyveket, amik olvastatják magukat (ezek a könyvek nem feltétlenül rosszak, vagy értelmetlenek, de akad olyan is)


Én ajánlanám amúgy Cassandrától a Végzet Ereklyéi trilógiát is, bár kicsit lányos, de szerintem egy fiúnak is elég élvezhető lehet.

2016. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Az Útvesztő

Lehet hogy láttad a filmet de a könyv sokkal jobb

Percy Jackson

Fantasy könyv

Az Éhezők viadala

Nagyon elgondolkodtató

Semmi(tényleg ez a címe)

szintén elég komolya témálya

végül pedig Haarry Potter, mert csak:D

2016. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi,majd szétnézek közöttük! Ment a pont mindenkinek!:)
2016. jan. 10. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Alaska nyomában, Csillagainkban a hiba

Ha pedig krimit szeretnél akkor szerintem Agatha Christie könyvei között rengeteget találsz, baromi jók :)

2016. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
verne könyvek
2016. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lehet ,hogy lemaradtam a segítség nyújtásban ,de hátha ..

Rick Yancey : Ötödik hullám( a film szar ,a könyv sokkal elgondolkodtató(elvont)

2016. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!