Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Regényt írok, milyen tulajdons...

Regényt írok, milyen tulajdonságok jutnak eszetekbe ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Az egyik szereplőnek nem tudom eldönteni, hogy mi legyen a neve. A Jaclyn (ejtsd: Zsáklin) és a Cleo (ejtsd: Kleó) név között vacilálok.


Milyen személyiségű lányhoz tudnátok elképzelni ezeket a neveket? Persze én már kitaláltam a jellemét, csak kíváncsi vagyok hogy melyik név alapján képzelitek úgy el mint én :)


2016. jan. 15. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nevekről önmagában nem szokott semmi az eszembe jutni. Kismillió Zoltán, László, Zsaklin van a világban és kétlem, hogy ugyanolyanok lennének, vagy akár nagyon hasonlók.
2016. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy az első mondja, a neveknek nem kell meghatároznia semmilyen személyiség jegyet.

Ez egy kezdő hiba, hogy például a fontos, gazdag vagy híres embereknek mindig extravagáns nevűeknek kell lenniük. Az, hogy Kiss Béla legyen egy milliárdos neve egyszerűen elképzelhetetlen.

2016. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a Jaclyn jobban tetszik, mert tetszik, mert karakteresebb, a Cleo nekem tul egyszeru.
2016. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
66%

Nekem a Jaclyn-ról egy erősebb,szókimondó,vagány csaj jut eszembe...talán még a haja is rózsaszín és orrpiercing is díszeleg az arcán :)

Egy Cloe inkább romantikusabb vonalon mozog nálam. Egyszerű lány,aki a nagy ő-ről álmodik. Unalmas,hétköznapi életet él. Szinte kiált a karakter azért,hogy valaki forgassa fel az életét. :)

2016. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem is tudom, nekem a Jaclyn kicsit nyálasan hangzik(talán a furcsa,puccos írásmód miatt) olyanfajta lánynak aki mindenki felett bíráskodik de közben úgy tesz mintha kedves és elfogadó lenne. Persze vannak jó tulajdonságai, de ezek csak később jönnek elő belőle ahogy keményen történnek vele is a dolgok és fejlődik a jelleme.

Cleo meg olyan természetesebb lány,fizikailag aktív(mondjuk sportol,vagy csak sokat van természetben)nem a szavak embere,de van benne egyfajta kellem és báj.

Valszeg teljesen mások az igazi karik de így jönnek le nekem XD

2016. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Cleo nevet egy nyugodtabb, bölcsebb karakterű lánynak adnám. Nem tudom, valahogy olyan természetesebb, egyszerűbb hatású név nekem, de teljesen pozitív értelemben.

A Jaclyn-t meg nem is tudnám, hogy kell kiejteni, ha nem írtad volna le :D Nekem ebben a formában egy extravagáns, kicsit ilyen Barbie-stílusú, rózsaszín műkörmös, mindenben csilivili csaj ugrik be.

Annyira kíváncsi vagyok ennyi tipp után, hogy milyenek lehetnek a karaktereid igazából :"D látod, így kell jól marketingelni!

2020. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!