Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sátánistának kezdek számítani?

Sátánistának kezdek számítani?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az ilyen Luciferes, ördökös, démonos sztorikat, akár könyvben, sorozatban vagy horrorfilmben (ördökűzősek a legjobbak). Vagyis nagyon bejön a természetfeletti gonosz.

De nem rajzolgatok pentagrammákat, vagy tartok rituálékat, csak nagyon tetszenek a sztorik.

Le kellene álljak ezekről mert a végén még sátánista leszek, vagy vannak mások is akiknek nagyon tetszik ez a stílus?

pl: sorozat: Supernatural (Lucifer a kedvenc!), Dominion, Lucider (:D <3)

könyv: (sajnos könyvben nem találtam ilyet, ha valaki ismmer ilyesfajta stílust szívesen fogatom a címeket) de az Alvilág Urai sorozat nagyon jó.


2016. jan. 21. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy sátánista, csak gyerek. Nekem anno a Pokemon volt a mindenem, mégsem lettem Pokemon mester. Hmm, bárcsak...
2016. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írták nem vagy sátánista. Alapból azért, mert rajongsz ilyen művekért még nem leszel sátánista, mivel nagyon kevés köze van a sátánizmushoz.
2016. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a gonosz főszereplőket kedvelem, pl. Death Noteba Light nagyon bejött, vagy az ördög ügyvédjében is a Sátán, és tudom hogy ez nem helyes.... De mit tudnék csinálni? Attól hogy eltitkolom, vagy teljesen elfolytom hogy az ilyen stílus tetszik semmivel nem lesz jobb, valószínűleg csak még jobban fogom akarni.
2016. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!