Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó blogot tudnátok mondani?

Jó blogot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami tini lányoknak van, vmi szerelmes sztori, nem feltétlenül kell, hogy valós legyen, szval akár fantasy is jó. Mindegy, h befejezett-e vagy sem. Ha lehet, akk jó lenne vmi ,,minőségi", szval ne legyen teli helyesírási hibákkal és a sztori ne legyen uncsi. A válaszokat előre is köszi :)

2016. jan. 23. 19:07
 1/7 ciccca baba ***** válasza:

Szerintem biztos tetszene neked a Wattpad

[link]


Itt nagyon sok kategória és sok közöttük a magyar írás is :)

2016. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Néhányakat elriaszthat a téma, de ha félre teszik az előítéleteket, észre lehet venni, hogy nagyon jól van megírva ;)

2016. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Petru$$h válasza:

Szia! :)


Igaz, az én blogom még csak facebookon létezik, és még csak tegnap alakult, de ha érdekel, szeretettel várlak.

A neve: Andor és Kornélia történetei


A készülő regényem szereplőinek történeteivel foglalkozik. Kicsit sablon lehet, hogy szerelmi történet, de megpróbáltam beletenni egy kis csavart, ami ugyan még nem fog kiderülni egyhamar az oldalon, de remélem, hogy így is meggyőző lesz számodra.

Ha esetleg érdekel a történet, nézz be hozzám :)

2016. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) 1., a tiéd nagyon tetszett
2016. jan. 25. 08:43
 6/7 anonim válasza:
Köszönöm!! (gondolom rám gondoltál, mivel a legelső nem konkrét blogot adott meg :D)
2016. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves négyes! Nem tudom, hogy sikerült értelmezned-e a kérdést, mert amit te linkeltél az nem valami szerelmi történet. (Amúgy, nagyon szeretem azt a blogot!)
2016. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!