Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Éhezők Viadala! Ha választanot...

Éhezők Viadala! Ha választanotok kéne egy körzetet, hogy hol éljetek, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.2.4. első körben, mivel innen jönnek a hivatásosok, vagyis nem kell félnem, hogy kisorsolnak, mert úgyis lesz önként jelentkező.


2.-kal probléma, hogy kőfejtő van, ha nem leszek békeőr, szóval a dupla adag ellenére is inkább nem ezt választanám.

2016. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen 13-as körzet. Ott sem kell félni, hogy kisorsolnak, ráadásul ők függetlenek.

3. rész 1. fele SPOILER! SPOILER!

A 3. epizód 1. részéből kiderült, hogy a szemetek térképe elavult, tehát nem valószínű, hogy közvetlen veszélybe kerülök.

2016. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Egyébként ha abban az univerzumban élnék, nem félnék attól, hogy kisorsolnak. A haláltól nem félek, csak az azzal járó fájdalomtól, az pedig jó esetben rövid, szóval... Önként nem jelentkeznék, de azért nem lenne világvége számomra. És nyilván gyakorolnék is harcolni ott, akár esélyem is lehetne túlélni.

2016. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.


Azért a filmet vettem elő, mert a filmet láttam először, és utána már könyvet nem tudok elolvasni, legalábbis nem élvezem.

2016. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semelyik, mindegyikben van valami rossz, inkább a kapitóliumban élnék.
2023. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!