Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet ennek a könyvnek a címe?

Mi lehet ennek a könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

Sárga színű borítója volt, fekete-fehér rajzolt képek benne, mint egy képregény. Borítóján egy Munkácsi magyar család van(ők is rajzolva). Több történetet mesél el, olyan emberekről, akik bevándorlók. Egyik srácot Szaffinak vagy hogy hívják, egy török kislány is van benne, akinek családja valamelyik skandináv országba költözik, meg ami borítón van család, azok pedig Munkácsi magyarok és visszaköltöznek Mo.-ra. 7-8 éves könyv.:S


Kérlek segítsetek !



2016. febr. 14. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Borítóján egy Munkácsi magyar család megrajzolva. Apa, anya, kislány, baba (asszem), srác.

Csak a címét nem tudom. Pedig jó könyv.:(

2016. febr. 14. 18:35
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérem, valaki !:/
2016. febr. 16. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Megtaláltam amit kerestél :)

Jókai Mór: A cigánybáró

2016. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy másik tag is ezt mondta, de nem ez a könyv az ! Meg az kb. 120 éves könyv, amit én keresek az meg olyan 10 éves lehet.:S
2016. febr. 18. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem... :(

Akkor még keresgélem, hátha megtalálom, mert engem is érdekelne.

2016. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kerestem googlen de nem sikerult.:( Azt sem tudom mit irjak be, hogy kiadjon vmi kezzelfoghatot.:/ De te hatha tobb szerencsével jársz. Irj ha van valami.:)
2016. febr. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!