Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikorra jön ki a Percy Jackson...

Mikorra jön ki a Percy Jackson sorozat "Hádész háza" című kötete?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már kérdezték, viszont akkor olyanokat láttam, hogy január vagy február vége. Valaki csak kb. nem tudna egy hónapot mondani, ami biztos? Előre is köszönöm!

2016. febr. 16. 18:42
1 2
 1/12 Pjnonstop ***** válasza:
Még nem adott infót a kiadó,de én március-április környékére tippelek....úgyhogy,addig szenvedünk.
2016. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, és igen. Szenvedünk :(
2016. febr. 20. 17:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit későbbre, tavasz végére tippelnék az előző kiadások alapján. Addig nem eszünk és nem alszunk, csak sírunk.
2016. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem júni lesz, de nemrég kérdeztem a kiadót és ők is csak annyit tudnak, hogy idén. Addig is egyetértek az előttem szólóval. :'(
2016. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ajj már :(
2016. febr. 29. 16:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Aludni se tudoook :((
2016. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Párnahuzat ***** válasza:
Vszeg június vagy július. És igen, addig sírunk (meg zaklatjuk a kiadót ><)
2016. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Istenek! Csak ülök a szobámban, és imádkozok az olimposziakhoz, hogy fordítsák már le ezt a könyvet!!:(

Bele sem merek gondolni, hogy mikor fogják lefordítani utána a következő kötetet (az 5. részt)!:( :( :( :(

2016. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam róla a véleményeket...úristen! hogy tehetik ezt velem? a mázlisták..gondolom angolul. Én a szegény béna németes meg hüpp-hüpp. Komolyan már álmodtam azt, hogy végre megjelent. Aztán meg a tesómnak panaszkodtam, hogy de miéért csak álom volt. :( remélem a júni-júli biztos mert tuti, hogy addig is alig fogom kibírni többé-kevésbé így sem teljesen épp ésszel :D
2016. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
konyvheten, azt mondjak...
2016. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!