Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vörös pöttyös zsákbamacska?

Vörös pöttyös zsákbamacska?

Figyelt kérdés
A könyvmolyképző márkaboltokban lehet kapni 1700ft-ért zsákbamacskát. Arra lennék kíváncsi , hogy ti milyen könyveket találtatok ( esetleg milyen szöveg alatt).Nem tudom , hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen , de eddig összesen kétszer vettem zsákbamacskát és mindig olyan könyvet fogtam ki , amit 1)vagy olvastam és nem tetszett 2) már megvan.

2016. febr. 25. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Zsákba macskát még nem vettem, de a Karácsonyi Meglepetés csomagban kaptam véletlen szerű vörös pöttyöst. Az Entagled-Összekuszálva c. könyvet kaptam, nem tudom, ismered e. Egy lányról szól, aki meg akarta ölni magát, de egy szobában ébredt, ahol minden fehér és elkezdi leírni az életét. Nekem nem az esetem, egyszer biztos elolvasom, ha már megvan, de én kölcsön adtam a barátnőmnek, akinek tetszett és a nővére is elkezdte olvasni és a másik barátnőm is lecsapott rá. Örülök, hogy nekik tetszik, de szerintem a zsákba macska hülyeség, ha kialakult ízlésed van olvasással kapcsolatban, de ha kísérletezős kedvedben vagy, szerintem vegyél. Azt nem tudom, hogyan kerülhetnéd ki, hogy olyat kapj, amit már olvastál. Erre csak annyit mondanék, hogy remélem, még nem olvastál sokat. :)

Remélem segítettem! Ha veszel nőnapi csomagot, légy szíves, mond el nekem, ahhoz is véletlen könyv volt-e?

;)

2016. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én erre a szövegre Szurovecz Kittitől a Fényemberek első részét kaptam: "Szárnyas és szexi - kell ennél több? Íróm másik könyvében megfilmesítették történetem." Itt csak utóbb jöttem rá, hogy a Gyémántfiúra utalnak. :D Szóval ha esetleg erre a könyvre fájna a fogad, így megtalálod.. Vagy ha nem akkor kikerülőd.
2016. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!