Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 11 éves fiúnak milyen könyvet...

11 éves fiúnak milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A kissrác nem igazán szeret olvasni. Tudnátok ajánlani valami izgalmas regényt amitől esetleg megjönne a kedve az olvasáshoz?
2016. febr. 29. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Rick Riordan: Percy Jackson sorozat. % kötetből áll, de nagyon jó. Görög mitológián alapszik, szóval még tanulhat is a gyerek belőle. Én most vagyok 18 éves. 10 évesen olvastam el. Én sem voltam eddig a könyvig nagy könyvbarát, de ez magával ragadott és nem tudtam letenni. És azóta is folyamatosan olvasok, szóval szerintem ez a megfelelő választás neki.Még így pluszban megjegyezném, hogy ez miatt a könyv miatt szerettem meg a történelmet és azóta is ötös vagyok belőle.

Még pár könyv amit ajánlani tudok:

Lois Lowry: Az emlékek őre sorozat. Ez is tipikus gyerekeknek szól.

Richard Paul Evans: Michael Vey sorozat

Cassandra Clare: Vaspróba sorozat

Hirtelen ennyit tudtam felsorolni, amik gyerekeknek valók.

[link]

Itt egy link, ahonnét megrendelheted őket. Remélem segítettem.

2016. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok az 5 kötet akar lenni.
2016. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Manapság ez így megy, a gyerekek már nem olvasnak. A mi családunkban is ugyan ez a helyzet.. Viszont van pár könyv amit kivétel nélkül minden gyerek elolvasott, sőt folyamatosan kérték és még most is kérik hogy vegyük meg a következő részeket. Ez a könyv a Ropi naplója. Több része van, egy fiatal srác naplóbejegyzéseit olvashatjuk tele rajzzal. Nagyon pofás. A másik amit ajánlani tudok az Adrian Mole naplója, igazi klasszikus.
2016. febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, a történelmet ő is szereti
2016. febr. 29. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A harminckilenc kulcs sorozatot 12 kötetes
2016. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rosszcsont Peti, Rgy ropi naplója, Lúzer Rádió Budapest.
2016. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Irokézek fia
2016. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. márc. 2. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!