Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King könyvet ajánlanátok?

Stephen King könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Imádom Kinget, és olvastam is már tőle 11 könyvet: a ragyogást, az álom doktort, a carrit, a minden sötét csillag seholt, a remény rabjait, a setét torony sorozat 1-2 tőt, a joylendet, a mr mercedest, a tortúrát, és az állattemetőt mimdet imádtam a joylanden kivul. A könyvesboltba ujonnan kiadott könyvei szinte mind megvannak, olyat szeretné ami régebbi vagy még nem adták ki ujonnan. Ha valaki tud ijet es egy kis ajanlast is irna melle, nagyon orulnek. Elore is koszonom.

2016. febr. 20. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vedd meg a különböző novellagyűjteményeit, azokból elég sok van és egyiket sem soroltad fel a meglévők/olvasottak között :)
2016. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

AZ (a bohócos)

Duma Key

2016. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cujo, Salem's Lot, It, Bag of Bones, Firestarter
2016. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A novellás kötetekből csak kettő van meg a Remény rabjai meg a Minden sötét csillag sehol,és magyon szerettem őket, ugyhogy az ajánlásra kutattam még novellás kötetek után és már bele is szerettem kettőbe ugyhogy nagyon köszi. :)


Az Azt nem merem elolvasni mert félek a bohócoktól, de a Duma Keyt feltétlenül elolvasom, köszi!

2016. febr. 20. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Cujo +1


Ha már ezek kifújtak, ajánlom Robin Cook-tól a Mutáció-t.

2016. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már máskor is hallottam a Cujorol, ugyhogy el fogom olvasni! Robin Cooktol a Mutácio nem nagyon tetszik igy első látásra, de majd még utána nézek és az is lehet hogy megtetszik! Ugyhogy köszi! :)
2016. febr. 20. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:

-Végítélet - nekem ez a kedvencem tőle. :D

-Rémület a sivatagban

2016. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) szerintem a végítéletről még nem is hallottam vagy nem emlékszem h hallottam volna. Minden képpen elolvasom!
2016. febr. 21. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:

A búra alatt

11.22.63

A borzalmak városa

Rémkoppantók

Tűzgyújtó

Napnyugta után

2016. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!