Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZENT JOHANNA GIMI! csak én...

Lunayaso kérdése:

SZENT JOHANNA GIMI! csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem kedveltem renit sőt még cortezt se és szerintem nem tudom nem illenek össze. Szerintem cortez vikivel volt jobb:D én így gondolom nekem ez furi, mert ha cortez régóta szerelmes volt renibe akkor miért nem mondta el neki? semmit nem veszített volna vele ha esetleg visszautasítja reni, hiszen ő a "menő" fiú a suliban neki nem lett volna ciki. Egyébént szeretem a könyvet csak a renit és cortezt nem (:DDD) de a többieket imádooom.

2016. márc. 16. 22:19
1 2
 1/16 Fanni27 ***** válasza:
65%
Hát, nem tudom. Eleinte még én sem szerettem Cortezt, de aztán amikor kiderültek azok a dolgok hogy miket tett, akkor nagyon megkedveltem. Az tény, hogy Renivel nagyon különböznek, de gyakran az ellentétek vonzák egymást. De szerintem Viki egy bunkó lány, aki a "menő" sminkje, cuccai alatt ugyanolyan egyszerű ember mint mindenki más. Semmiképpen sem illik szerintem Cortezhez, mert azért Cortez nem az a fiú, akinek a népszerűség a fontos, ő csak barátokra és normális családra vágyik. Mondjuk azt nem tudom miért nem mondta el Reninek, hogy szerelmes belé. Bár ha belegondolok én sem vallottam volna be a világért sem. :) Hol tartasz? Kiolvastad az összeset?
2016. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ahogy az előző válaszadó az ellentétek vonzzák egymást 😉

És ahogy Cortez mondta neki nem mozi+pizza lány kell neki, hanem könyvesbolt+palacsinta

D

2016. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Fanni27 ***** válasza:
Ja és még valami. Mit nem szeretsz Reniben?
2016. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért nem kedvelem renit mert mindig keres magának valami gondot amiért tud sírni és életképtelen volt és hát nagyon vak, hogy nem vette észre hogy corteznek tetszik és mindig koslatott utána meg még sok oka van egyszerűen unszimpatikus nekem.
2016. márc. 17. 14:29
 5/16 A kérdező kommentje:
Már kiolvastam a könyvet csak mostanában elkezdtem újra olvasgatni és felmerült bennem ez a kérdés.
2016. márc. 17. 14:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Renit én sem kedvelem :) Cortezzel nincs különösebb bajom, de nem ő a kedvenc szereplő.Igazából én máshogy nem tudtam volna elképzelni a végét, nekem így tetszett :)
2016. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Olyan szülőkkel, amilyenek neki jutottak, mégis, ki lenne életképes?
2016. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A karakterek úgy irreálisak, ahogy vannak, ne keress logikát. Az SzJG tipikusan az a könyv, amit akkor olvasol, amikor nem akarsz gondolkodni. Szóval ne agyald túl, csak felidegesíted magad :D
2016. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező. Ez az erőltetett szerelmi szál a szende átlagos lány és a menő fiú között az ami eladhatóvá teszi a könyvsorozatot.
2016. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Renit néha én is utáltam. Idegesítő volt néhány megnyilvánulása, meg az, hogy ilyen esetlen volt, meg az, hogy végülis sokszor úgy kezelték mint egy pótkereket.

Kicsit elvarázsolt volt. :) Viszont szerettem benne, hogy szeret olvasni.

Voltak benne jó pillanatok, pl. mikor elküldte Cortezt a fenébe. Végre!


Corteznek én sem értettem a hisztijeit. Mondvacsinált indokai voltak. Ami tetszett benne, hogy jó barát volt, ami nem az meg ugyan az volt mint Reninél. Bénázott, de egyébként tetszett a könyv, és pont így volt jó, ahogy Leiner Laura megírta. Pont annak a korosztálynak szól. És ha nem lett volna benne ennyi szerencsétlenkedés, akkor már veszített volna az értékéből.


Én vikit utáltam. Bunkó volt, és egy nagy tahó. Semmi pozitív nem jut róla eszembe. Irritált az első perctől kezdve.


Én Kingát, és Zsoltit imádtam nagyon-nagyon. Meg Ricsit. Virág meg tök hülye volt, de néha kedveltem a butaságait. Eltúlzott volt a könyv, de erre is számítottam. És egyébként elégedett voltam az eredménnyel.

Én egyszer olvastam, de mostanában nem is tervezem újra olvasni. Majd egyszer.

2016. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!