Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik online könyvesboltban...

Melyik online könyvesboltban lehet megkapni a Harry Potter összes kötetét angolul?

Figyelt kérdés
ÉS lehetőleg 10 ezer forint alatt legyen 1 kötet ára.

2016. márc. 20. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A Librikben megvan, többféle kiadásban is. (Van egy gyönyörűen illusztrált első rész, albumként, az 12.000,- Ft. :D)


Az árakat nem néztem, de van az olcsóbb, papírkötésűből is.

2016. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Hol láttál te regényt 10k felett? A libriben megvan a 15-ös Bloomsbury puhafedeles kiadás, 4k/db körül. De ezt 2 perc google kiderítette volna.
2016. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy a normálisak ára nyilván tízezer alatt van! Kb. 3.200-3.500,- Ft egy kötet.
2016. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 San Bernardo ***** válasza:

Én megnézném az Amazon.com-ot feltétlenül.

A legmegbízhatóbb, nem csapnak be, nem nyúlnak le.

Én többször vettem onnét könyvet, DVD-t, és háztól házig szállítják (Magyarországra általában Németországból jöttek az angol nyelvűek), és soha semmi gond nem volt.

...Összehasonlítottam utólag az árakat, akár hiszed akár nem, házhoz szállítással együtt is olcsóbb volt, mintha bementem volna Budapesten egy boltba és megvettem volna.


Mellékelek egy linket, itt kb. 50 dollár 7 (hét) kötet, ehhez még jön a szállítás, nem vészes. És tényleg az ajtódig hozzák.

Bankkártyával visszaélés az Amazonnál tudtommal soha nem volt.

7 könyvért 50 dollár (plusz posta) egyáltalán nem sok, szerintem itthon nem kapod meg ennyiért.

Nézz utána!


[link]

2016. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!