Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter baki?! (SPOILER! )

Sansa LannisterStark kérdése:

Harry Potter baki?! (SPOILER! )

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én kavarom össze, de amikor Piton professzor elküldi Harrynek az őzsuta patrónust, hogy mutassa meg neki Griffendél kardját az erdei tóban befagyva, akkor előtte Piton Dumbledorral beszélget. Akkor mondja neki Piton, hogy örökké szerelmes lesz Lilybe, és akkor küldi a patrónust Harrynek. De akkor Dumbledore már nem is élt! 100%, hogy nem élhetett, mert Harry az ő halála után indult el horcruxokat keresni. Hogy tudott akkor beszélni vele Piton? Ez elég súlyos baki, nem?

2016. márc. 21. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem élt Dumbledore, de a portréjával még tudott beszélgetni Piton. Mint ahogy Harryék is tudtak Phineas Nigellus portréjával beszélgetni, pedig ő sem élt már egy ideje.
2016. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs itt semmi baki, csak két külön dologról van szó. Amikor Piton megmutatja Dumbledore-nak a patrónusát, hogy mennyire szereti még mindig Lilyt, az a múltban történt, ezt az emlékképet azért mutatja meg Harrynek, hogy tudja, ő segített neki a kardnál, illetve hogy megtudjon minden olyan dolgot, ami a háttérben történt. Nem az emlékbeli pillanatban küldi az őzsutát Harrynek, az csak "bizonyíték" Dumbledore-nak, hogy még mindig milyen sokat jelent neki Lily. A patrónust akkor küldi, amikor Phineas portréjának sikerül meghallania amikor Hermione azt mondja, hogy jelenleg a dean-i erdőben vannak, de ez is kiderül az emlékből.
2016. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja jólvan, így már érthető
2016. márc. 21. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Az is lehet, hogy az egy emlék volt, hogy Dumbledorral beszélget, és túl lassú volt a patrónus.
2016. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a filmben van,ott pedig nem egyértelmű,ezek szerint,csak azoknak,akik olvasták a könyvet. Piton,ahogy már írták előttem,a könyv szerint Dumbledore portréjával beszél,a kard tóba rejtése előtt.
2018. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Most lehet hülyének néztek de én ezt nem értem 😂😂
2018. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja mar vagom
2018. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!