Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények Böszörményi Gyula...

Vélemények Böszörményi Gyula Leányrablás Budapesten című könyvéről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

olvasgasd el molyon az értékeléseket, én kb csak jót hallottam róla :)

2016. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont most végeztem vele. Jó kis könyv, bár a stílusa az elején kicsit bonyolult, de meg lehet szokni. Szerintem érdemes megvenni.
2016. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyik kedvenc könyvem!

Egy csomó hasznos dolgot megtanulsz az akkori korról, úgy hogy nem is veszed észre; mik voltak az általános, elfogadott társadalmi elvek, az akkori szigorú illemtan és csak szimplán az, hogy hogyan zajlottak akkor a hétköznapok (én pl egy csomó olyan régi eszközt ismertem meg a könyv alapján, amiről előtte még csak nem is hallottam). Ez, így elolvasva szerintem még megfoghatóbb tudás, mint amikor elolvasod a töri könyvben... Jobban átéled a kor szellemiségét.

Arról nem is beszélve, hogy nekem baromi izgalmas volt, amikor olvastam. Habár sajnos közben különböző problémák miatt félbe kellett hagynom az olvasását, és csak egy pár hónapos szünettel tudtam folytatni, ami nem volt már

így olyan jó élmény, de ha egyszerre olvasom el az egészet akkor biztosan tetszik a vége is☺️

Csak ajánlani tudom, a nyelvezete kicsit nehéz, de hozzá lehet szokni❤️🙂

2021. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mármint úgy értem, hogy a történet volt még emellett izgalmas
2021. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!