Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyved, és miért?

Mi a kedvenc könyved, és miért?

Figyelt kérdés
Kezdem én. Stephen King: Éjszakai műszak. Hogy miért? Mert kibek*rt jól megírt novellák vannak benne.

2016. márc. 27. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Robert Merle - Malevil.


Hogy miért? Mert jó.

2016. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 egy naaagy fan ***** válasza:
60%

Rebecca Donovan - Elakadó lélegzet: mert mindig eszembe jut, hogy ilyen életem is lehetne. Bár a folytatások nem tetszenek, nekem ez a könyv befejezi a sztorit.

J. K. Rowling - Harry Potter 1-7: mert ez volt a gyerekkorom. :)

2016. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
95%

Joel Dicker - Az igazság a Harry Quebert ügyben

A legfordulatosabb könyv amit valaha olvastam, amikor a végén már azt hittem mindent tudok, az író durván megcáfolta. Méghozzá tele volt jó pillanatokkal, teljesen átadta az amerikai kisvárosok hangulatát. Csak ajánlani tudom :)

2016. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Victor Hugo: A nevető ember.

Tetszett amiért Gwynplaine a Felsőházban föl mert szólalni a szegények/elnyomottak érdekében, annak ellenére, hogy kigúnyolták, kinevették. Alapból becsülöm az ilyen tökös embereket, többek között ezért is állt hozzám közel az egész sztori. Ezenkívül nagyon jó gondolatokkal van tele az egész könyv. Szépen ki vannak dolgozva a karakterek, és nem utolsó sorban rengeteg történelmet sikerült belőle tanulnom.

2016. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!