Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SPOILER! A beavatott - A...

SPOILER! A beavatott - A lázadó - A hűséges?

Figyelt kérdés

3 kérdés nem világos számomra, itt vagy privátban kérlek írjátok meg.

#1 Négyes, Uriah is elfajzottak egészen addig, amíg ki nem derül a genetikai tisztaság-dolog. Attól még, hogy nem tiszták, miért ne lehetnének elfajzottak? Vagy akkor hogy magyarázzuk az ő képességeiket? Nem tiszták 100%-ban mint Tris, de elfajzottak lehetnek még, nem?


#2 Tris édesanyjáról, Natalie-ról azt hittük az elsö kötetben, hogy Bátornak született, de kiderült, hogy a mezsgyén. Mikor visszament tizenévesen először a Bátrakhoz ment? De hisz azt mondta Trisnek, hogy a mamája volt az egyik vezető a Bátraknál, ezért nem lepleződött le, hogy ő is elfajzott. Akkor ez csak hazugság volt?


#3 Nem lehet, hogy Tris azért tiszta, mert a felmenői Natalie és Edith Prior is tiszták voltak?



2016. márc. 28. 02:07
 1/1 anonim válasza:
100%

#1 Négyesről és Uriahról azért hittük azt az 1.-2. Kötetben, hogy elfajzottak mert a szimulació alatt ök tudatuknál vannak mint az elfajzottak. Pl amikor Négyes és Tris csinálták a szimuláció tesztet Négyes tudta, hogy egy tesztben vannak. E miatt Négyes és Uriah tisztább génileg mint pl Christina vagy Caleb, de még nem számítanak elfajzottnak. :D


#2 Ez nem derült ki. én láttam már a hűséges filmet és ott amikor a főnökkel beszél Natalie akkor 16 már legalább megvolt. Szerintem ez hazugság volt. Főleg, hogy a mezsgyén tanulhatott lőni és az megmagyarázná, hogy miért tudott.


#3 valószínű. :D

2016. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!