Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ciki, ha valaki 14 évesen...

Ciki, ha valaki 14 évesen Jules Verne-t olvas?

Figyelt kérdés
Irodalom órán a tanárnő kérdezte, hogy mi volt az utolsó nem-kötelező könyv, amit olvastam. Mondtam, hogy Vernétől A rejtelmes sziget. A tanárnő megbotránkozott, "ti még ezen a szinten vagytok?!" Tényleg ilyen ciki? :s

2016. márc. 30. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnőd ciki.
2016. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A tanárnőd h@lye.
2016. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnőddel komoly bajok vannak..szerinte mit kéne olvasnod 14 évesen? Kőszívű ember fiait? Faustot? Bűn és bűnhődést? vagy mit? hagyjuk már. Azt olvasol amit akarsz és amit élvezel. Mellesleg Verne nem a "legalja" nem képes mesekönyvet olvastál...Nem mintha azt tilos lenne egy bizonyos kor után...
2016. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.
2016. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos éppen menstruált és nem volt kibe otthon belekötnie.
2016. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen is olvastam, és nem éreztem cikinek. :D
2016. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen olvastam az Utazás a Holdba című regényét és egyszer egy irodalom tanárnő még meg is dicsért érte. Igazából egyáltalán nem ciki szerintem és azért van egy-két jó könyve szerintem. :D
2016. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor nem velem van a baj. :)
2016. márc. 31. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, én is olvatsam 18 évesen. Nálunk egy matekon a tanárnővel játszottunk olyat, hogy neveket ragasztottunk egymás homlokára, és ki kellett találni. Az egyik csaj fején meg a Némó név állt, és mindenki autómatikusan a halra gondolt, pedig a tanárnő( mert ezt pont ő írta) a kapitányra volt kiváncsi, és egyedül én tudtam, mert én már olvastam tőle a Némó kapitányt, Az utazás a fölt középpontja felé, A rejtelmes szigetet, A nyolcvan nap alatt a föld körült, és még sorolhatnám, szóval nem ciki.
2016. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csicsky ***** válasza:

Én gyerekkoromban, vagyis 18 éves koromig minden elérhető Verne könyvet elolvastam, és nem csak magyar nyelven, hanem a magyaron kívül még két másik nyelven is. Máskülönben a Magyar Elektronikus Könyvtárban több, mint 70 könyve megtalálható:

[link]

Ami a tanárnőt illeti, inkább nem mondok róla véleményt, mert az adminisztrátorok úgyis törölnék.

2019. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!