Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet nagyobb példányszámb...

Hol lehet nagyobb példányszámban Verne köteteket találni?

Figyelt kérdés
Kerestem már jó néhány antikváriumban, könyvesboltban, de nagyon nehéz találni normális állapotban lévő Verne könyveket. Leginkább Budapesten és Pécsett kerestem, de tényleg nem találtam sehol. Egyetlen egy Verne kötetet tudtam szerezni és azt egy, az isten háta mögötti faluban találtam. A könyvesboltokban vannak mostani kiadások, de azok iszonyatosan le vannak butítva a gyerekek számára, amolyan gyerekkönyvnek. Szóval, ha tudnátok mondani Budapesten - esetleg Pécsett - valahol egy olyan antikváriumot mondani, ahol lehet még igazi Jules Verne regényeket venni, akkor az nagyon jó lenne.

2015. aug. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen ott van a Jókai téren egy antikvárium, ha tovább mész a Ferencesek utcáján, bal oldalon ott van a Bagolyfészek. Az utca végén le kell kanyarodni balra, és bal oldalon ott lesz egy kicsi, ám annál igényesebb antikvárium. Egy régiségkereskedés van mellette asszem. Ezen kívül az antikvarium.hu-n is tudsz rendelni, ha van eladó példány, és azt ingyen kiszállítják pécsi pickpack pontra (Jókai téri antikvárium).
2015. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és érdemes vasárnap kimenni a vásárba. Fillérekért lehet venni regényeket; biztosan van Verne is.
2015. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, a bagolyfészek! Az egy nagyon király hely, nem egyszer kerestem már ott regényeket, az eladó mindig tudta, hogy melyik szerzőről beszéltem, akármelyikről is kérdeztem. De már ott körülnéztem és nem volt ott sem Verne sajnos, de rendelni meg nem szeretnék, mert az időigényes. Habár, ha nincs más megoldás, akkor az marad.
2015. aug. 5. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Márt régebben rendeltem, de úgy rémlik, nem volt olyan veszélyesen hosszú a várakozási idő. Meg persze még mindig előbb kapod meg, mint ha egyáltalán nem találsz. :)

Amúgy melyik regényei érdekelnének?

2015. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom h. kukkants fel a bookline oldalára. Itt ugyanis nem csupán új, hanem régi könyvek is vannak, mivel sok antikváriummal állnak kapcsolatban. Így ha csak előjegyzésbe tudod rakni a kívánt regényt, akkor is hamarabb hozzá tudsz jutni.


[link]


Nem kötelező házhoz szállíttatni a könyvet, személyesen is át tudod venni akár vidéken is.

. Pécsett az Irgalmasok utcájában lévő könyvesboltban van mód az átvételre. (Bp-en meg elég sok helyen)

[link]

2015. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es: Leginkább olyan regényei érdekelnének, amelyek jobbra sikerültek, mint a Némó kapitány, a Rejtelmes sziget, a 80 nap alatt a Föld körül, az Utazás a Föld középpontja felé, stb. Habár szinte bármelyik könyve jól jönne, mert tényleg nagyon érdekelnek Vernének a regényei.
2015. aug. 5. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Bagolyfészek nem jött be, akkor én is javaslom a vásárt vasárnap. Sajnos én kb 2 évvel ezelőtt vittem be hozzájuk néhány Vernét, mert nekem több példányban voltak meg. A vásár zsibi részén 50-100-200 forintért vannak a könyvek. Nagy részük hagyatékból, ezért mivel Verne divatos volt régen szerintem nagyobb eséllyel találsz ott néhány példányt. Én legalábbis már láttam ott többet.
2015. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csicsky ***** válasza:

A Magyar Elektronikus Könyvtárban több, mint 70 könyve megtalálható:

[link]

2019. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!