Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » TWD: Kormányzó vs. Negan. Ki...

TWD: Kormányzó vs. Negan. Ki a gonoszabb karakter?

Figyelt kérdés

Ez inkább képregényes kérdés, mert a sorozatban a Kormányzó elég lagymatagra sikeredett, és a sorozatbéli Negan-ről nem sokat tudni még.

Kicsit Spoileres! Bár a képregény és a sorozat két külön univerzum, vannak átfedések, úgyhogy mindenki saját felelősségre olvassa tovább!


Szóval, ott van a Kormányzó, akinél nincs semmilyen becsület kódex: bárkit megöl, megcsonkít, nemre és korra való tekintet nélkül. Nőket erőszakol, molesztál; terrorizálja még a saját embereit is - és még a zombi lányára is rágerjed. Abszolút nincs semmiféle bűntudata a tettei végett, sőt kifejezetten élvezi, amit tesz.


Majd ott van Negan, egy szociopata-elmeháborodott, aki poénkodik, miközben a lehető legbrutálisabb, kegyetlenebb módokon gyilkolja az embereket, akik feldühítik, vagy ellenszegülnek vele. Ugyanakkor van némi becsület-kódexe, mivel nem tűri a nemi erőszakot, (legalábbis, saját elmondása alapján) nem bánt nőket és gyerekeket, és gyilkolni sem szeret. Nem szökött meg a börtönből sem, mikor nyitva maradt az ajtó (és talán most sem szökött meg, csak "kiugrott" valahova). Az emberei kedvelik, tisztelik őt; aki nem vét a szabályai ellen, annak nincs félni valója tőle. És Hilltopnál, Rick monológja után bűntudatot is kezdett érezni a tettei végett.


A kérdés az (elvonatkoztatva attól, hogy ki él még és ki nem), hogy kettejük közül ki a TWD univerzum legfőbb gonosztevője? Ki a nagyobb fenyegetés? Ki a veszélyesebb? Elvetemültebb?


Tudom, legtöbben Negant mondják, de nem vagyok teljesen meggyőzve erről. Szerintem Governor sokkal nagyobb rohade'k (volt). Mit gondoltok? :)



2016. márc. 31. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján a kormányzóra szavazok. Persze, akikRickék mellett állnak, és őket istenítik, nyilván rossznak, gonosznak gondolják majd negant, mert megölt egy emberüket.

De ugyan akkor Rickék is nyírják ki sorban az élőket. Attól függ, hogy kinek melyik csapat a "gonosz", hogy melyik oldalon állsz.

Szóval Negan is egy beteg állat, de a kormányzó durvább.

2016. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Kormányzó a gonoszabb, de Negan az erősebb. A félszemű egy puhapöts. Michonne is hogy felszeletelte... :)

Ha a két gonosz összecsapna Negan győzne. Ha a bandáik csapnának össze, akkor is Negan csapata győzne.

2016. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Kormányzó sokkal betegebb volt, de Negané a nagyobb hatalom, ezért nagyobb veszélyt is jelent.

Amúgy Negan cselekedete nekem eddig teljesen érthető, sőt, még kegyelmet is gyakorolt, mert simán megölhetett volna minden ottlévőt, és még akkor is Rickék kezéhez tapadna a több vér, szóval nekem eddig Negan csak egy keménykezű vezetőnek tűnik.

2016. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!