Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresm a könyvet amiben a...

Keresm a könyvet amiben a lentebbi cselekmpnysor szerepel. Tudja esetleg valaki, hogy ez miben van? Vagy van-e ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan i volt, én ha egy könyvet olvasok akkor magam elé képzelem, de most csak ez maradt meg, a többire nem emlékszek. Bocsássatok meg a szörnyű fogalmazásért, de nem tudtam igazán leírni,hogy mi volt a cselekmény és mi amivel kiegészítettem.. Ez csak egy jelenet, ez az egyetlen amire emlékszek. És szeretnék bocsánatot kérni, ha mint ez valószínű, mert eddig senki nem ismert rá, csak egy álom vol.

Ez lenne a jelenetsor: Egy a várostól messze eső házba gyűlnek össze az ismerősök, hogy tőrt csináljanak vagy nem tudom, de ott van az egész sereg ember(kb. 8) és mászkálnak a koporsó körül. Van egy házaspár kis gyerekkel is. Délután az apa és talán még valaki elindulnak elmenni. Este felé a főszereplő észreveszi, hogy ott hagyták a házban a Létfontosságú kosarat... A gyerek, hogy ezt észreveszi, elindul félhomályban a kosárral. Persze béna és folyton elesik. A tengerparthoz érve a lányt megugatják a (rend)őrök kutyái. A nagy emberek elkérik a kosarat és kirámolják. Kivesznek belőle kenyeret, majd miután a kutyák tovább ugatnak, kiveszik a belső papír bélést és zsebkendőt találnak. Mind1 azt gondolják, hogy bajuk van a kutyáknak és otthagyják a gyereket. Az rosszkedvűen visszateszi a földról a kenyeret a kosárba, sajnálva, hogy jajj mit kell ennie annak az ismerősnek aki lehet, hogy nem is az apja volt, de nem tudom. Felmegy az éppen induló hajóra. Ahol a felnőtt megörül és ő is eldobja a kenyeret, mert az kit érdekel, nem baj hogy direkt kaptunk friss kenyeret. Ekkor a gyereknek is elmondja, hogy a zsebkendőt az ellenőrkutyáknak kell megszagolgatni, ezért van hús szaga, hogy megtalálják amikor senki se figyel rájuk. És akkor ettől az izétől lebénul a szaglásugk és nem érzik meg az extra embereket a hajón, ugyanis a padló alatt napokig utaznak csempészett emberek akik valamerről menekülnek. Rendben. A gyerek hazaindul ami nem is olyan könnyű mert teljesen este van. Elbotladozik valameddig, mert hulla fáradt, és reggel éppen mennek el a vendégek és akkor valaki megtalálja. Majd hajnalban a teraszon beszélgetnek az anyjával...

És köszönö, ha elolvastad, még ha csak saját fantáziálás volt, ellenben viszont köszönöm, hogy segítettél, hogy kiegészíthessem emlékeim a történet többi részével, esetleg újraolvassam, ha annyira sikerül felismerni, hogy egy címet is tudsz írni. :)

Köszönöm, szia.



2016. ápr. 2. 13:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Van ahol sajnos félre javította a telefonom: tort ülnek a halott körül, valamelyik vendég megtalálja,
2016. ápr. 2. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!