Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amerikai Horror Story: Zárt...

Amerikai Horror Story: Zárt osztály fanfiction Grace szemszögéből. Csinált már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Dominique-t hallgatva eszembe jutott, hogy mekkora áttörés lenne, ha csinálnék egy fanfictiont Grace szemszögéből. Megéri? Látott már valaki ilyet?



2016. ápr. 5. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Az micsoda? Mármint a fanfictiont? És hogy kell az érteni, hogy Grace szemszögéből?

A filmet viszont ismerem! Kedvenc! :)

2016. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint leírnám Grace szemszögéből a történetet itt-ott kiegészítve, kiszínezve (pl. amikor az ufóknál van).
2016. ápr. 5. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem írd Jude nővér szemszögéből, az jobb lenne.
2016. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jude nővér? Okéééé! :)

Egyébként rád írhatok? Lenne néhány kérdésem.

2016. ápr. 5. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos van, mert konkrétan mindenről írnak, de ettől függetlenül érdekes lenne, ha jól írod meg.
2016. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :)
2016. ápr. 5. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan.
2016. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem Jude nővér túlságosan "központi" személy, ráadásul miután elektrosokkal kezelik, meg is gárgyul, szóval írás- és beszédképtelen lesz, ezért nem egy jó választás véleményem szerint.

Grace-szel túl sok minden történik, túlságosan a sűrűjében van, ezért elég populáris karakter. Ő ezekből az okokból nem lenne jó választás.

A harmadik lehetőség Pepper. Egy külső szemlélő, aki csak látszólag őrült, hallhat pletykákat, Grace dolgairól is tud, szóval ez lenne a tökéletes karakter, akinek a szemszögéből íródik a történet.

Szóval szerintem Pepper lesz a választottam. Mit szóltok hozzá?

(És zárójelben megjegyzem, hogy még 3 rész van vissza a második évadból.)

2016. ápr. 5. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha Pepper karakteréről akarsz írni, akkor előtte a 4. évadot is végig kell nézned. (Harmadik évadban egyáltalán nem szerepel, a negyedikből viszont rengeteg dolog derül ki róla.)
2016. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elkezdtem írni az egyik gondozó szemszögéből. Úgy gondoltam, amíg nincs meg néhány rész, addig nem publikálom. :)
2016. ápr. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!