Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kit érdekelne a történet? (az...

Kit érdekelne a történet? (az utálók az utálkodást kérem hanyagolják)

Figyelt kérdés
A történet dióhéjban: Martina Stoessel egy napon úgy dönt, hogy álmai többé nem csak álmok lesznek. Egy utcai prospektusból értesül, hogy Sergio Mejia szereplőket keres vadonatúj sorozatához. A lány azonnal jelentkezik is, és a meghallgatáson remekel, így pár nap múlva értesül, hogy megkapta a főszerepet. Ezek után kezdődik csak a kaland számára. A történet bemutatja, hogy egy alig ismert lányból hogyan is lesz világsztár és hogyan küzdi le az élet akadályait. Egy idő után Martina ráébred, hogy nem csak a zene és a tánc teszi őt boldoggá, hanem egy bizonyos személy is...

2016. ápr. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus ordítóan klisés fantáziátlan tinilány fiction. A padlás tele van már kb az ilyenekkel. Remélem ez nem veszed "utálkodásnak" ez csak a szubjektív véleményem.
2016. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy hová akarsz ezzel kilyukadni, mert ez egy real person fic, ha jól értem, csak az nem esett le, hogy igazából miről szól?

Mármint miért nem egy fiktív karaktert találsz ki magadnak? Akkor is klisés lenne, csak nem lengené be az a kellemetlen érzés, ami minden RPF-et.

2016. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a történet valójában már foglalt, csak ott Violetta a név, és nem sorozatra jelentkezik hanem egy ,,iskolába". Tényleg találj magadnak egy saját karakter és saját történetet.

Hajrá :) :)

2016. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus, klissés tinilányoknak való sztori. Éppen ezért ezt a csoportot biztosan érdekelné a történeted, de mindenki más utálni fogja. Nem baj az ha tiniknek szólo történetet akarsz írni, csak készülj fel rá, h ha nem teszel le vmi tényleg eredetit (ez nem az) akkor több utálója lesz mint kedvelője.
2016. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért mindenki angol, francia, japán stb neveket használ a regény-terveiben. Magyarokról írni már túl ciki?


A történet egyébként közhelyes, de egy széles rétegnek pont az ilyen közhelyes történetek jönnek be, tehát akár sikeres is lehet. :)

2016. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!