Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy folytatódik a Harry Potter sorozat (Harry Potter és az elátkozott gyermek címmel)?

Figyelt kérdés
Várjátok, vagy ne adj isten úgy álltok hozzá, hogy ez már sok? Esetleg nem 19 évvel későbbi felnőtt főszereplők történetét szeretnétek folytatásban látni? Minden vélemény érdekel!
2016. ápr. 15. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Véleményem szerint konkrétan a Harry Potter sorozat folytatása érdekes, de fölösleges, viszont a hamarosan megjelenő "szörnyes" részt annál jobban várom.
2016. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Én közömbös vagyok. Lehet belekukkantok, de nem fogom canonnak tartani, ami benne van. Az csak az eredeti hét könyv.
2016. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy nem rendes regény lesz,csak szövegkönyv.
2016. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Inkább egy rajongói fanficet tartok a folytatásnak. Az nagyon jó. (Harry Potter és a Negyedik Torony, Harry Potter és az Ezernevű, Harry Potter és a Smaragd Sigillus)

Az új, ahogy írták nem rendes regény lesz, hanem ilyen szövegkönyv, színdarab, forgatókönyvszerű, ezért nem tud lázba hozni. Pedig maga a világ nagyon is érdekelne.

2016. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Mivel csak szövegkönyv lesz így annyira nem hoz lázba.

Amiről nagyon szívesen olvasnék az egy regény vagy esetleg trilógia a Tekergők korából:)

2016. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök hogy lesz folytatása.
2016. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Számomra a HP sorozat és világ a 7. kötettel ért véget, és undorítónak tartom, ahogy száz bőrt nyúznak le róla mindenféle új könyvvel, filmmel, web oldallal, szuvenírekkel stb. Sajnos ez a kapitalista fogyasztói társadalom, mindenből annyi pénzt próbálnak kisajtolni, amennyit tudnak, nem törődve azzal, hogy felhígítják és tönkreteszik az eredeti dolog feeling-jét. Most hallottam, hogy Rowling 300000 euróért adta el a konyhaszékét, amin állítólag ült, mikor írta a HP-t.
2016. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DarthPlagueis válasza:

Rowling rengeteget adakozik, szóval én nem sajnálom tőle, jól tette, hogy eladta, jótékonysági célra fordította a pénzt.

Személy szerint én örülök, hogy bővítik az univerzumot, ugyanúgy várom a Legendás állatok és megfigyelésük című filmet, mint az Elátkozott Gyermek című könyvet. Persze én is jobban örülnék egy regénynek, de szerintem már így is nagy szó a folytatás, ahhoz képest, hogy az írónő már régen is azt mondta, hogy a 7. a befejező kötet. Probáljunk meg ennek is örülni... :-)

2016. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!