Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Avatar (nem a nagy kék emberes...

Avatar (nem a nagy kék emberes film) képregényekkel kapcsolatban volna néhány kérdésem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ezek milyen sorrendben jöttek ki? Amilyen sorrendben kijöttek, olyan időrendi sorrendben játszódnak (nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb szó egy képregényre, na de ez lényegtelen), vagy egymástól függetlenek ilyen téren? Arról már lehet tudni bármit is, hogy a Korra Legendája mikor kapja meg a képregényeit? Tudom, van köztük néhány olyan kérdés, amire a Google segítségeként könnyedén rátudnék keresni, de valahogy sehol sem tudtam kiigazodni pl azon, hogy az avatar wikia-n van Book One: Water, aztán kisebb betűkkel Bee Calm, majd Water War stb, hogy ezek fejezetek, vagy külön könyvek/képregények? Illetve még vannak a grafikus novellák, vagy mik, a The Promise, annak 3 részével, na azok külön könyvek/képregények vagy fejezetek, ismét csak? Majd itt írja még a The Rift-et, ugyanez a kérdésem oda is. Röviden szólva egyáltalán nem vágom ezt a képregényes dolgot az Avatar-ból.

2016. ápr. 19. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A képregényeket a megjelenés sorrendjében kell olvasni.


[link]

2016. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisipoke ***** válasza:

A "grafikus novella" csak egy menőbb kifejezés a képregény szóra.


A Promise, és az utána lévő képregények a sorozat 3. könyve után játszódnak, és megjelenési sorrendben kell őket olvasni. Tudtommal minden, ami előtte volt, az csak ilyen töltő cucc a létező évadok között, tehát a sorozattal együtt játszódik.


A Korra képregényekkel kapcsolatban azt hiszem, nincs még egyelőre infó, csak hogy lesznek valamikor.

2016. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!