Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyenek a Stephen...

Szerintetek milyenek a Stephen King könyvek és nekem tetszhetnek-e?

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni de eddig nincs sok könyvem és érdekelne hogy milyenek a Stephen King könyvek. Eddig olyanokat olvastam mint Az útvesztő sorozat, Az ötödik hullám, Az éhezők viadala trilógia és a Vörös lázadás trilógia.
2016. ápr. 20. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én csak két könyvét olvastam, és azok sem tetszettek különösebben, de ennek ellenére azt mondom, nyugodtan kezdd el olvasni a műveit. Sokan szeretik, valószínűleg nem véletlenül. Persze ettől még nem biztos, hogy neked tetszeni fog (mint ahogy ezt az én példám is mutatja), de pár könyve alapmű, szerintem nagyon nem lőhetsz mellé vele.
2016. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Imádom őket, bár, van, amelyike nem tudtam kiolvasni :)


Kedvencek: It, Salem's lot, Pet Sematary, Carrie, Cujo, Firestarter, Shining.

2016. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Olvastam tőle párat. Szám szerint nyolcat. Nagyon szeretem a könyveit.
2016. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedvenc íróm.:)

Lehet,hogy azok után ezeket kicsit.."lomhának" találod,viszont ha belekezdtél egybe,mindenképpen olvasd végig,a végén üt.:)

2016. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 21. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig 15 Stephen King könyvet olvastam, és egyik sem tetszett különösebben, sőt, többet kifejezetten utálok... A Borzalmak városa volt az első könyvem tőle, és az egyetlen, amit mondhatjuk, hogy élveztem is...

Viszont szerintem érdemes megpróbálkoznod vele, ha szereted a horrort, és mert gondolom nem a semmiért olyan népszerű író (én is ezért kezdek bele újabb és újabb könyveibe az eddigi kudarcok ellenére)

2016. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rengeteg King- könyvet olvastam, és vannak tényleg eléggé vontatott könyvei is, ezért olyannal kéne kezdened, ami pörgősebb. Szerintem ezek: Borzalmak városa, A búra alatt, 11.22.63.
2016. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!