Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vérfarkasos/farkasemberes...

Vérfarkasos/farkasemberes könyveket keresek. Miket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Leginkább felnőtt szereplőkkel játszódó történetek érdekelnek, de ha más nincs jöhetnek a tiniregények is.

Romantikus és/vagy erotikus témában lenne a legjobb. Kaland, humor, horror sem hátrány. :)

A legmerészebbek akár más beállítottságú illetővel a főszerepben is ajánlhatnak. :D Nyitott vagyok mindenre. :P


Glen Duncan-től "Az utolsó vérfarkas" című regény miatt kezdtem el érdeklődni a komolyabb farkasos történetek iránt. Eddig a sima fantasy-val is beértem.


Ezeket olvastam amikben farkasemberek vannak:

Maggie Stiefvater - Mercy Falls farkasai

Kelley Armstrong - Sötét Erő trilógia, Bitten

Steve Feasey - Vérfarkaskölyök 1-2

Darren Shan - Démonvilág 1-10

Gail Carriger - Napernyő protektorátus


U.i.: Van olyan farkasemberes sztori amiben a srác/pasi az ember és a csaja a vérfarkas? Vagy amiben a csávó az és az ő szemszögéből játszódnak az események?



2016. ápr. 28. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
J. Goldenlane: Farkastestvér
2016. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jack Williamson: Darker Than You Think
2016. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lány és a farkas :) csak a filmet láttam de az nagyon jó volt
2016. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó, igen. A lány és farkast el is felejtettem említeni. :) A Darker than you think-et nem találom. :( Mondjuk lehet nem PDF letöltésként kéne keresnem.
2016. máj. 1. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Főleg tinikről, és árnyvadász nephilimekről szól vámpírokkal, tündérekkel és démonokkal tarkítva, de a második vagy harmadik résztől kibontakozik benne egy külön vérfarkasos szál, ha változatosságképpen érdekel:

Cassandra Claire Végzet Ereklyéi sorozata.

Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott angyalok városa stb. 6 részes

Eddig 5 részt olvastam, a főszereplő "nevelőapja"(vagy ilyesmi) árnyvadászból lett vérfarkas, de a második részben belép a sztoriba egy lükantróp lány, Maja vagy Maya, aki később egy külön szálat kap, ha emlékeim nem csalnak. Nemrég kezdtem újraolvasni, rég olvastam már, most pedig még csak a Hamuváros felénél tartok, és a lány csak pár fejezettel előbb csatlakozott be a történetbe, a későbbi eseményekre pedig csak nagy vonalakban emlékszem, illetve a lány nevében is azért vagyok bizonytalan, ugyanis most akarom újra elővenni, mert az ünnepek alatt elfoglalt voltam, és az ő részeit eleve csak átfutottam, engem pont a vérfarkasos rész, és az ő karaktere sem igazán köt le, dehát nem vagyunk egyformák :)

2017. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!