Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről az egészen...

Mit gondoltok erről az egészen kezdő irományról?

Figyelt kérdés

Szeretném a véleményeteket kérni a történetemről, ami még igencsak gyerekcipőben jár.(érdemes-e folytatni, mennyire élvezhető stb) Szeretném, ha rámutatnátok pár hibára, hogy fejlődhessek a következő fejezetekre és olvashatóbbá, élvezhetőbbé tegyem a történetem.

Köszönöm! :)



2016. máj. 5. 21:48
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


A leírásba nem engedte beilleszteni, de parancsoljatok :)

2016. máj. 5. 21:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Értelmetlen, már ne is haragudj.

- hiányzó ragok

- ugrálsz az időben

- magyartalan mondatok (szerkesztés!)


"de mintha lelkének utolsó fényének kimúlásával" - lelke, de még így is kacifántos

"Vyola Whitelight a hadsereg könyörtelen vezetője Azeroth-ot is a karmai közé szorította apránként." - ki kit?

"halottnak hitt nő áll, aki valójában... Meg is halt " - nevetséges feszültségkeltés

stb...

2016. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos a leírás nem sikerült jóra. Szeretném majd átírni, és figyelembe is veszem amiket írtál :)
2016. máj. 6. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Valóban magyartalan mondatok. Olyan, mintha egy angol fanfiction-t fordítottál volna le magyarra és néha bele is zavarodtál volna ebbe. Valamint érezhetően sokat gondolkodsz egy mondaton ezért görcsösnek, erőltetettnek tűnnek.


DE!


Nekem nagyon tetszik, szép szavakat használsz, izgalmas a történet és úgy írtad le, hogy szívesen olvasnám tovább. Látszik, hogy van érzéked hozzá és ezt érdemes is lenne folytatni. :)



( Mókás, hogy pont rátaláltam a te kérdésedre, mert pár hónapja rendeltem meg Christie Golden - Arthas című könyvét és annyira tetszett, hogy pár hét alatt kiolvastam. ( azért pár hét, mert angolul voltam kénytelen olvasni, mivel magyar fordítást nem csináltak/nem is terveznek, szóval én magam neki álltam lefordítani. Ajánlom neked is elolvasni, mert szreintem imádnád :) ) Az abomination-re és a scourge-re is lehetne szerintem magyar szavakat találni, mert aki ismeri a wow világát az tudni fogja miről van szó, de gondolom nem csak a fanoknak szántad a fanfic-edet. )


Nekem is van egy nagyon hasonló ficem, ugyanebben a témában, ráadásul hasonló helyszínbemutatással ha esetleg kíváncsi vagy rá megmutatom :D


Ja és csak így tovább! Ha lesz folytatás szólj, mert engem nagyon érdekelne ^^


Üdv,

Egy death knight fétises nelf lány :DD

2016. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megnézném, de nem találom. Én vagyok béna vagy letörölted? O.o

2016. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jah.. kitörölte... Kár pedig szerintem elég jó volt :)

Második vagyok btw

2016. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mármint a második hozzászóló, de a negyedik xdd bocsi
2016. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok a kis hiba miatt, csak valami gond akadt a felhasználómmal és jelenleg belépni sem tudok. De talán jobban járok, ha csinálok egy újat és oda felteszem. :)

Elfogadnék pár tanácsot még, hogy hol vannak a rossz mondatok, hogyan is tudnám javítani őket :)

Jaj, és nagyon érdekelne, amit te írtál, szívesen elolvasnám. (Christie Golden regényét már meg akartam rendelni, csak nem találtam olyan oldalt, ahonnan viszonylag hamar és olcsóbban megérkezhet)

2016. máj. 9. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor meg tudom találni máshol? (-:
2016. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Holnap újra feltöltöm és itt megtalálod :)
2016. máj. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!