Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc Harry Potter...

Ki a kedvenc Harry Potter szereplőtök és miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

huh, hát nehéz választani :D mindegyiket kedvelem valami miatt :D

Cedric az egyik olyan akit nagyon bírok, nem azért mert Robert Pattinson alakítja :P

Ikreket is iszonyatosan kedvelem, a humoruk egyszerűen csak áááh xd vannak nagyon fárasztóak de azokon is azóta nevetek hogy elöszőr olvastam/láttam :D pl fülemüle xd

Sirius, Tonks, Lupin ez a hármas is megunhatatlan, szinte családtagnak érezhetőek

fhu hát és az abszolút akitől mindig elájulok az Ron, ő a mindenem :D

Bár Piton se maradjon ki :D nagyon bírom ezt a gonosz, de mégse dolgot nála :D

2016. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Perselus Piton, ez az eber zseniális fejlődésen megy keresztul es rowling legnagyob huzasa volt a karakter szemelyisegenek vegkimenetele. A filmekben pedig elkepesztoen jol jatsza Alan Rickman aki szerintem kapahattt volna azert egy oszkart is. Egyebkent Alan Rickman nyugodjon békében.
2016. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Hermione, mert olyan okos, kedves és gyönyörű <3. De nagyon szeretem Nymphadora Tonksot, Ginnyt és Bellatrix Lestrange-t is. :)
2016. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Sirius és Harry


Nem tom mért,de ők a legjobbak.

2016. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hermione, mert szorgalmas, es felelossegteljes, amik az egyik legjobb tulajdonsagok a szememben. Illetve Hagrid, mert mindig jot akar, csak egy kicsit topa... olyan mint en :) 14l
2016. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sirius, Piton ;)
2016. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nekem Luna mert tényleg csak önmagát adja, fura, érdekes.

Sirius Black mert rá Harry mindig számíthatott és egyébként is nagyon szerettem a 3. részt.

Bellatrix Lestangre: őt is nagyon szeretem olyan fura és gonosz mégis megszerettem viszont akkor nagyon utáltam mikor megölte Siriust.

Még Hermionét szeretem mert annyira okos meg hasonlók...

2016. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lunát azért, mert kicsit magamra ismertem benne, Ront pedig a jelleméért, és a reakcióiért. (A könyves, nem a filmes Ron.)
2017. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!