Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Csernus...

Mi a véleményetek a Csernus könyvekről?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem olvastam, de az alapján, amit látni lehet tőle - megszégyenítve, leordítva az embert, "pszichológusnak" nevezi magát -, az alapján nem igazán olvasnám el egy könyvét sem. De ez csak az én véleményem, lehet, hogy írásban sokkal logikusabb lehet.
2016. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet újra el kellene olvasnom, hogy hitelesebb véleményt tudjak írni, mert régen volt a kezemben (A Nő és A Férfi). Szerintem reális és fontos problémákat fogalmaz meg, viszont úgy találom, hogy ő mint ember nem sokban különbözik azoktól, akiket minősít. Persze a könyv olyan, hogy nem attól lesz értékes vagy értéktelen, hogy az írója milyen. A lényeg, hogy milyen saját gondolatokat ébreszt az olvasóban, Csernus könyvein pedig el lehet gondolkodni.
2016. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Egyszer próbáltam elolvasni az egyiket, szerintem szörnyű. Talán nem is mondanivalóval van gond, hanem a stílusról. Közönséges, alpári, színvonal alatti.

Engem egy ilyen buta pasas ne akarajon arról oktatgatni, hogyan legyek nő.


Mindehhez hozzátett, hogy az egyik barátnőm elment hozzá válás után tanácsot kérni. Erre az volt nagy tanács, hogy varrassa fel a melleit. No comment.


Szóval számomra az egész figura egy értéktelen vacak. Egy férfinak nem nevezhető illető meg akarja mondani, hogyan legyek nő.

2016. máj. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lolbert Krisztián válasza:

Beleolvastam valamelyikbe, meg fenn van neten pár előadás... Nekem közhelyes és közönséges... Én is hajlamos vagyok rá, h. megmondjam, h. te milyen vagy... De szerencsére nincs olyan karizmatikus készségem, h. te ezt el is hidd onnantól... Szerintem boldognak születtünk, mert gyerekként boldogok voltunk. A boldogságot nem kell felépíteni, mert boldognak születtünk... Inkább valamit elrontottunk később... Alyánlom ezt a könyvet.

[link]

2016. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval, igaza van hogy sokan utálják, kár hogy oktatásnak veszik az ajánlatokat:'D
2016. máj. 8. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Csernus nagy koponya és a stílusával sincs bajom. Direkt ilyen, hogy felébressze az embereket. A könyvei elgondolkodtatóak és van benne igazság. Régen olvastam pdfben de emlékeim szerint a Csernus könyvek hasznosak.
2016. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Aki nincs nagy bajban annak valóban felháborítónak tűnik Csernus stílusa. De ha már nagy bajban vagy akkor valóban hatásos. A neten sok előadása fent van. Szerintem hallgasd végig őket, és csak utána költs könyvekre ha tetszett. :)
2016. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
Az, hogy kóklerség minden, amit azokban a könyvekben olvasni lehet...És a szerző egy olyan jellegzetes, mai típusu "megélhetési könyvszerző"...Aki ha valamihez is ért, hát akkor az az, hogy miképpen is kell ELADNIA MAGÁT JÓL, és a sarlatánságait...
2016. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyula1.0 válasza:
A felesége elhagyta, és ő romokban hevert. Szerinted mennyire hiteles amit a párkapcsolatokról tolt éveken át?
2016. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Musclemore válasza:

Nyilván követett el hibákat... Sokan azt hiszik h ő az isten, mert tudja és megfogalmazza ezeket az emberi folyamatokat (gyakran lekezelően)

Tud felállni ha elesett... mert ő is ember vagyis hibázik...

Igazak a könyvei, nagyon jók.

2016. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!