Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Moly.hu-n van lehetőség...

Moly.hu-n van lehetőség valamiféle bővített keresésre -amit eddig nem találtam meg- vagy ott nincs olyan opció?

Figyelt kérdés

Szeretem az oldalt, általában ott szoktam keresgélni, ha olvasni akarok valami újat, de eddig még nem találtam olyan opciót, ami ezt bővebben lehetővé tenné.

Esetleg ha valaki tud hasonló oldalt, mint a moly, annak is nagyon hálás lennék. : )


2016. máj. 9. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Bővített keresés alatt mit értesz pontosan?
2016. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha műfajt keresel akkor a keresőbe ird be pl "fantasy moly.hu"

Én igy szoktam keresni az oldalom nem tudom lehet-e

2016. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ahogy a második válaszoló írta, például műfaj/besorolás szerint, kulcsszavak megadásával, sorozatok kizárásával vagy valami hasonló. :)

Pl a fantasyt nagyon szeretem, eddig úgy kerestem könyveket, hogy amiket eddig olvastam és tetszettek, az alul lévő ajánlóban keresgettem, de egy idő után mindig ugyanazokba botlottam vagy Vörös pöttyösökbe, amiket nem szeretek.

2016. máj. 10. 07:35
 4/5 anonim ***** válasza:

A kereső annyiban összetett, hogy ha beírod a műfajt, amit keresel akkor kiadja a megfelelő címkéket, polcokat, karcokat, listákat stb... tehát nem kell külön bejelölnöd semmit, mert a kereső mindenben keres. Neked csak ki kell választanod, hogy melyik eredmény érdekel.


Pl: érdemes akkor ebben az esetben fantasy tematikájú polcokat keresni. Beírod a keresőbe hogy "fantasy".

A kiadott találatok között jelenleg 1458 db ilyen jellegű polc található és 36 db fantasy-s lista :)

Ezek között biztosan tudsz válogatni. :)

2016. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A keresőt így már használtam, reménykedtem benne, hogy van valami bővebb, mert mindig a Vörös Pöttyös könyveket kell kerülgetnem, de...így sem lehetetlen.

Köszönöm szépen! :)

2016. máj. 10. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!