Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van olyan lehetőség, hogy...

Van olyan lehetőség, hogy oda-vissza veszem meg a jegyet, de később nem csak a visszaút időpontját, hanem a helyszínét is változtatom?

Figyelt kérdés

Szóval Kanadába (Calgary) fogok utazni áprilisban, és valamikor november-december környékén jönnék haza (ezért kell változtatható visszaúti időpontos lehetőség), de a végén Washingtonba leszek, szóval onnan kéne visszajutnom Pestre.

Van erre is valami speciális lehetőség? Nagyon nem szeretném egy irányba venni a jegyeket, mert 2,5szer annyiba kerülne



2016. jan. 15. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy hívják, hogy open jaw flight, nézz utána.
2016. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
minek ez a macera? veszel egy Budapest-Calgary meg egy Washington-Budapest jegyet és kész
2016. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

utolsó, azért, mert oda vissza út együtt 240ezer ft, külön véve meg oda 260ezer, vissza meg 180

ami azért nagyon nem mindegy :D


amúgy találtam egy oldalt -privátba kaptam itt- ahol van lehetőség más helyszínt megadni visszaútra szóval ez most megoldódni látszik :)

2016. jan. 15. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
elküldenéd nekem is, légyszi?
2016. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kérdező, ezt úgy hívják, hogy multy-city jegy :) a nagyobb portálokon egyirányú/retúr/multy-city jegyek vásárlására is van lehetőség, és amit az egyik válaszoló írt nem azt jelenti, hogy két egyirányút veszel, mert úgy valóban drága! Elvileg ez olyan mint a retúr jegy, csak nem ugyanabból a városból fogsz haza jönni, mint amelyikbe érkezel.
2016. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

elküldve PM-ben :)


igen igen, utolsónak is köszönöm : D engem meglepett hogy vannak ilyenek

szóval tökre örülök, így még olcsóbban kijövök mint ha az eredeti városból indulnék vissza (azért csak csak jó 700km-el rövidebb lesz vissza az út :D)

2016. jan. 16. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:

"találtam egy oldalt -privátba kaptam itt- ahol van lehetőség más helyszínt megadni visszaútra"


Ugye nem titok, hogy melyik oldal? Kitennéd ide? :)

2016. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Skysanner pl, meg még sokszáz egyéb repjegykereső...


Most komolyan úgy csináltok, mintha ez akkor újdonság lenne, hogy több megállós jegyet lehet vagy titoknni

2016. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*venni
2016. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!