Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Trónok harca...

Mit gondoltok a Trónok harca könyvekről?

Figyelt kérdés
Én eddig csak a sorozatot néztem, megérné elkezdeni a könyveket is?:)
2016. máj. 11. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó könyvek, bár a varázsuk egy része elment már így hogy láttad a sorozatot. Ettől függetlenül szerintem semmit se veszítesz ha elkezded, legfeljebb nem tetszik. Nekem jobban tetszenek a könyvek, mint a sorozat, de a sorozatot is szeretem:)
2016. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók.Sokkal jobbak mint a sorozat.
2016. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb a könyvsorozat, mint az HBO sorozat.
2016. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Papi Gonzales ***** válasza:

hát nézd...

alapvetően ugyanaz mint a sorozat csak sokkal részletesebb...és hát egy ilyen világnak a karakterek részleteiben van a lényege...a tvben szükségszerűen egyszerűsíteni kell...

bármennyire is jó legyen a sorozat, ez sokat árt az egésznek

2016. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly olvastam el egymás után az első 5 könyvet, miután megnéztem az első 5 évadot a sorozatból. Szerintem nagyon nagyon jó regénysorozat, és imádom. Egy percre sem bántam meg, hogy megvettem, úgyis újra meg újra el fogom olvasni. Választani nem fogok, de nem is akarok, mert a sorozatot is szeretem. A választott szereplők zseniálisak, a főcím zenét imádom, szóval nagyon megéri elolvasni is, és nézni is.
2016. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!