Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki látta a Gossip girl című...

Aki látta a Gossip girl című sorozatot, segítene nekem Chuck és Blair kegyetlen, felemésztő szerelméhez hasonló stílusú történetet ajánlani, könyv formájában?

Figyelt kérdés
Egyszerűn imádom Chuckot és Blairt, és igazából még nem néztem végig a sorozatot, de tudom ha vége lesz, nagy űr marad majd bennem, ezért keresnék a szerelmükhöz hasonló típusú könyvet, amiben újra megtalálnám ezt a rokonszenvet a karekterek iránt. Olyan típusú könyvre gondolok, amit már olvastatok, de akkora hatással volt rátok, hogy még a mai napig bennetek van. Szerelmes, de elgondolkodtató, felemésztő, olyan, ami boldoggá, de szomorúvá is tud tenni egyszerre. Olyan, ami nem a szokásos nyálas szerelmes kategóriába esik, hanem tele van szenvedéllyel, romantikával és drámával is, de mégsem perverz.

2016. máj. 13. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A Végzet Ereklyéi könyvsorozat, amiből már készült film és sorozat is. És a LOL könyvek. Éhezők Viadala.
2016. máj. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Éhezők viadala nekem is nagy kedvenc, olvastam a trilógiát és imádtam! Köszi a tippeket, elolvasom őket :)
2016. máj. 14. 11:11
 3/5 anonim válasza:
Richelle Mead : Vámpírakadémia sorozat
2016. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fitzgerald- Szépek és átkozottak


ezt Chuck meg is említi a soriban :)))

2016. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez elszomorít majd, de Chuck és Blair egy az egyben Scarlett és Rhett az Elfújta a szélből. Szóval ha szereted a szépirodalmat, nagyon ajánlom, mert ahhoz a könyvhöz képest a gossip girl már nem fog hiányozni.
2017. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!