Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri blogversenyt csinálni...

Megéri blogversenyt csinálni 10 olvasó megünneplése alkalmából?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy blogom, amit még rajtam kívül 6 másik lány ír. Érdekes (vagy annak szánt) cikkeket publikálunk ott.

Lassan összegyűlik a 10 feliratkozó, már csak 1 olvasó kell hozzá, aminek nagyon-nagyon örülök, és várom már, mert kitaláltam, hogy rendezünk egy blogversenyt.

Lenne több kategória (pl. Legviccesebb blog, Legeredetibb ötlet, Legkitartóbb blogger, Legjobb személyes blog, Legszebben megfogalmazott bejegyzés, Legszebb design), mindegyikben a három legjobb kap egy csomagot, ami egy oklevélből, egy interjúból, folyamatos ajánlásból és esetleg az első helyezetteknek egy postai levélből áll (benne kinyomtatott oklevél, egy karkötő és egy gratuláló levél).

A kérdésem az lenne, hogy megéri-e ma egy ilyen versenyt rendezni?


A blogom linkje (ha valakit érdekel): [link]



2016. máj. 17. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. inkább kínos lenne 10 feliratkozót ekkora dobra verni.
2016. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tíz feliratkozó elég kevés, száznál már esetleg.
2016. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Blogoknál a 100 elég ritka, a 10 is "nagy dolog" a bloggeres körökben.
2016. máj. 19. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nevetséges dolog 10 olvasót "ünnepelni".
2016. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg nem kéne alig 10 feliratkozónál máris versenyt hirdetni.

Egyébként, másfél éve blogolok, egy fanfictiont írtam, ami azóta be is fejeződött, elég nagy híre van a fandomban. Ezért biztosan tudom állítani, hogy a 100 feliratkozó nem ritka, és közel sem elérhetetlen.

2016. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 feliratkozó? Hát az nem valami sok. Őszintén szólva nem érezném hatalmas kitüntetésnek, ha egy ilyen ismeretlen blog "reklámozna", bocsi, de azért aranyos az ötlet.

Mondjuk én a koncepciót sem értem. A feliratkozóitok népes csapata valószínűleg nem mind blogger. Ha már ezt a hatalmas mérföldkövet meg akarjátok ünnepelni, a feliratkozókat kellene jutalmazni, nem blogokat, nem?

Mondjuk 10 ezer feliratkozónál már klassz lenne, tuti sokan neveznének és szeretnének reklámot. De ott még nem tartotok.

2016. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ez nem YouTube, hanem Blogger. Itt még a legismertebb bloggereknek sincs 10 ezer feliratkozójuk!

2016. máj. 29. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
10 követő akkor is egy nagy nulla, de úgy tűnik hiába mondjuk ennyien, nem fogod fel...
2016. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én felfogtam, oké? Nem lesz blogverseny! Ennyi. Most mit kell bunkózni? -.-"
2016. máj. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!