Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ismertek...

Milyen könyveket ismertek amik 1-es szám 2. személyben íródtak? (nem lapozgatós játékkönyv)

Figyelt kérdés

E/2-ben írt könyvek érdekelnének, főleg kaland, krimi, thriller, horror műfajban.

De nem azokra gondolok, amiknél oda van írva hogy erre és erre az oldalra lapozzunk választás esetén hogy tovább haladjunk a történetben.

Melyiket érdemes elolvasni ami izgalmas is?



2016. máj. 18. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen? Én csak a lapozz ide-oda fajtából láttam E/2 személyűt. Max olyat tudok, amiből néha kiszól a főhős, mintha tényleg neked mesélne.
2016. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van, ilyen, találtam párat. De fogalmam sincs melyik az ami tényleg jó és izgalmas, gondoltam akkor itt nézek utána. Kevés kritikát találtam azokról a könyvekről.
2016. máj. 18. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen könyveket találtál? én már rég keresek ilyeneket :)
2016. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit most olvasok az a Fények,nagyváros
2016. máj. 20. 06:31
 5/7 anonim ***** válasza:

E/1 rengeteg van, például a Percy Jackson, Entagled, Angelfall, Hívószó, Rémek sulija, Fellow - A barátság ára, Beavatott sorozat...

E/2 csak a Nemkönyvet ismerem. Ez a címe. Nemkönyv.

2016. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Például szakácskönyv. :)
2016. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: köszi, ez aranyos volt :D de igazad van

2016. máj. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!