Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak szerintem nagyon igénytel...

Csak szerintem nagyon igénytelen az SzJG meg a Bexi sorozat? 12/L

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 14:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A ne véletlen hercegnő naplója eszméletlenül jó könyv! Csak van aki még nem érti a könyv lénygét...az egy ikerpár titkos naplója borzasztó könyv....az SzJG tényleg csak egy fokkal jobb....ez az én véleményem....
2016. máj. 31. 13:21
 12/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egyátalán nem igénytelen a könyv....én mondjuk 14 éves vagyok és nem karlak megbántani de 12 évesen nem nagyon lehet érteni a lényegét ..ahogy mondtad csak a szerelmi szálakat lehet belőle 12 éves fejjel kivenni mert az érdekel...javaslom hogy olvasd el újra ha idősebb leszel :)
2016. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
....mert ebben szerelmi szálakon és favicceken kívül nincs más :))) szerintem az olyanok, mint én akik 11 éves fejjel értették a Csillagainkban a hiba és más komoly könyvek lényegét, ki tudják szűrni, hogy ebben a könyvben a fent említetteken kívül nincs semmi :))) de persze nem akarlak megbántani :))
2016. jún. 5. 20:42
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó válaszolóval nem értek egyet. Miért, még mi volt benne azon kívül? Sokkal komolyabb műveket olvastam már 10-11 éves koromban is, nem hiszem, hogy ebben bármi más lett volna. A kérdező viszont teljes mérétkben igazat mond.:)
2016. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
85%

Nekem az SzJG örök kedvencnek fog számítani. Szerintem Leiner Laura nagyon jól ír. Persze ez a saját véleményem. Mindenkinek más az ízlése.

14l

2016. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon szeretem a Leiner Laura könyveit.Szórakoztatóak,jó kis nyári könyvek a tengerpartra. :)bármikor újra tudnám olvasni bármelyik könyvét, pedig olvastam azért ennél jóval komolyabb művet is. pl A Mester és Margarita
2016. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
69%

Hát, ezzel nem akarok senkit elszomorítani, de 10-11-12 évesen imádtam, a legjobb könyvnek tartottam a világon. Viszont 14 évesen visszaolvastam...

SEMMI. A gond az, hogy a nagy semmiről szól a könyv, teljesen szét van húzva (értelemszerűen minél több rész annál több pénz). És az alapsztorit három mondatban össze tudod foglalni, és ez leírja a 8 részt. Felkeltek, Reni hisztizik egy sort a pattanások és a vádlija miatt, sír mint az állat Cortez után, aztán az ötödik résztől minden ugyanaz, azzal a különbséggel, hogy reggelente C várja a kapuban. És mindezt az abszolúte unalmas és semmilyen eseménysorozatot megkoronázza az írónő egy olyan szinten KLISÉS véggel, hogy azt hittem szivárványt okádok a lábamra.

De Leiner Laura jól el tudja adni a könyveit, így miközben olvassuk, fel sem tűnik hogy lószarról se szól :)


(csak az én véleményem, nem kell egyetérteni, de a kritikát illedelmesen kell feldolgozni)

2016. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszik. 13/L. Sőt az anyukám is olvasta és neki is tetszik. De hát eltérő mindenki véleménye és ezzel nincs semmi baj
2016. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

ízlések és pofonok

nekem 23 évesen tetszett...űde azt mondani rá h igénytelen na az azért jócskán túlzás.(főleg h egy olyan lányról szól aki jó tanuló és szinte csak olvas kb.)

am egy több ezer oldalas könyvet végigolvastál és meg is értettél 10 évesen azt nehezen hiszem.

2016. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, hiheted. Mert ez igénytelen, és nem ellenzi az, hogy Reni milyen. Ahhoz nem kell sokat tudni 1-2 könyvről, hogy felsorolja őket.
2016. júl. 4. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!