Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek miről írjak? A...

Szerintetek miről írjak? A fogalmazás címe: A mágia ára

Figyelt kérdés

A fantáziám egyelő a nullával,de június 5-ére muszáj egy legalább 15 mondatos és max. 3 oldalas fogalmazást rittyenteni, aminek az a címe, hogy "A mágia ára"

Légyszi ha tudtok valamit, akkor SOS segítsetek, mert magamtól nem jut eszembe semmi.

Előre is köszi! :)



2016. máj. 30. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Írjál egy fogalmazást az ezoterikus emberekről, hogy a mágiában való hitük miatt mennyire semmilyen az életük. Varázslatokban hisznek, közben a végére már utcát sepernek, annyira értelmesek. Magyarul az "ára" maga az életük lenne :D Ennél jobbat most nem tudok mondani.

Nagyon ismerős a neved, egyszer már láttam ezt hogy bencze virág és pont ezen gondolkoztam először hogy most Bence vagy-e vagy Virág. De aztán láttam jobban hogy az Bencze. Nem te írsz ki mindig ilyen fogalmazásos kérdéseket?

2016. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elmennék a sátánizmus, vérmágia felé. Összerittyentesz valami fiatal srácról egy történetet, aki fokozatosan elveszíti az emberségét azért, hogy véráldozat révén hatalmat szerezzen. Akár naplószerűen is megírhatod. Lehet ezt még bőven cifrázni, főleg ha olvatál már pár fantasyt.


Persze nem lehet mindegyik iskolában vagy tanárral eljátszani ezt, de ha már ilyen címet adott, biztos vagyok nem fog fennakadni a témán.

2016. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy közelítsd meg úgy, hogy a mágia miatt már semmi élete a főszereplődnek.

- titkok

- harcok, félelem a szerettek elvesztésétől

2016. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 valóban szoktam kiírni kérdéseket ezzel a témával kapcsolatban. :)
2016. jún. 3. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!