Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az internetes értékesítő...

Az internetes értékesítő oldalakon lehetne 1 hónapon belül könyvet eladni?

Figyelt kérdés
Van néhány ifjúsági könyvem amit már kiolvastam, és úgy érzem, a rájuk költött pénzt most számomra fontosabb dologra költeném. Van lehetőségem arra, hogy a felrakott könyveimet (néhány könyv sorozatot is), viszonylag hamar megvegyék? Gondolok itt például a Jófogásra, esetleg a Vaterára. Ebayon is gondolkodtam, de nem hiszem, hogy ott hamar elkelnének. Vagy igen? Tudnátok nekem olyan helyet javasolni, ahol nem az eredeti árért, de mivel nagyon minimálisan használt könyvek, se túl drágán, ill. se túl olcsón eltudnám adni őket?

#könyv #eladás #nagyon jó állapot
2016. jún. 2. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt csak a kereslet szabja meg, de általában nem mennek el hamar, ill. az olcsóság számít nagyon.
2016. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!