Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Számotokra ki volt a legideges...

Számotokra ki volt a legidegesítőbb, legbosszantóbb könyves karakter, akiről valaha is olvastatok? Miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Victor Frankenstein.

Úr isten mennyit tudott nyavalyogni az a pasi... A könyv eső felében minden 5. oldalon legalább egyszer megjegyzi, hogy "Ekkor még gondtalan volt az életem, de óó nem sejtettem, mily' szörnyű csapások és megpróbáltatások várnak még rám"

Aztán miután feltámasztotta a szörnyet, már minden 2. oldalon valamilyen módon leírja, hogy ő milyen nyomorult, kitaszított, meg szerencsétlen.

Az a könyv kiölt belőlem minden empátiát...

2016. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Volt egy könyv pár éve - az utolsó templomos lovag - sorozat is készült belőle, Mira Sorvino főszereplésével.


Na... a főhős csaj annyira idegesítő volt a könyvben, hogy forrt a vérem olvasás közben. Eleve egy Da Vinci Kód másolat volt a történet, de a csaj valami iszonyat hülyeségeket csinált. Nehéz volt végig olvasni.

2016. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
A Jepancsin lány, Aglaja, DOsztojevszkij A félegyelmű című regényéből. A csaj egy pics*gó kis liba, azt hinné az ember, hogy ő fog majd a végén meghalni, de nem! Kínszenvedések közepette elolvasott könyv volt az, és még csak nem is az halt meg, akire számítani lehetett.
2016. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha valami könnyedebbről van szó,akkor a Renáta nevezetű borzalom az SZJG-ből.Telepicsogott több száz oldalt az értelmetlen,lényegtelen dolgaival,sosem tudta eldönteni,mit miért csinál,és mindig 2(vagy több)dolog között vívódott.Számomra irritáló ez a szintű döntésképtelenség.És mindig magát sajnáltatta.Ha valami komolyabb,akkor Julien a Vörös és feketéből,habár őt a végére egészen megszerettem.:)
2016. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Leslie L. Lawrence, ok egyszerű, Mary Sue pasivá operáltatta magát.
2016. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Leslie L. Lawrence engem is nagyon irritált. Aztán ott volt még Old Shatterhand a Winnetouból, meg a Harry Potter legtöbb szereplője (pl. Voldemort, Harry és Dumbledore, aki, ha mindent elmondott volna, amit tud, secperc alatt megnyerhette volna a könyveket). A tiniregények "tökéletes álompasijait" és "szerencsétlen, életképtelen, szürke kislányait (legidegesítőbb Dóri volt a Hűvösvölgyi suliból) már meg sem említem...
2016. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Umbridge, mert végig affektálta az egész 5. könyvet (de értelmes megnyilvánulás nélkül), plusz a rózsaszín bolyhos pulcsis, masnis kinézete... voáh!


Ezen kívül utálom az életképtelen, "sodródok az árral aztán lesz valami" - legtöbbször nő - karaktereket.

2016. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lady Catherine de Bourgh a Büszkeség és balítéletből, mert egy felfuvalkodott p*csa.

Ugyanebből a könyvből Mr. Collins, mert fontoskodó és borzasztóan nagyra tartja magát.

Nyilas Misi, mert életképtelen.

Szilveszter Az apostolból, mert hagyta éhen halni a gyerekét, mert neki fontosabb volt a firkálmánya, ami senkit sem érdekelt, mint az éhező családja, és ahelyett, hogy elment volna dolgozni, mint minden normális ember, ő csak írogatott.

Dolores Umbridge a Harry Potterből, mert egy undok, gonosz perszóna, és irritál a hangja. Nem csak a filmben, hanem olvasás közben is, mert hallom, ahogy picsog a fülembe.

Mina Grime a Bűbájtalanból, mert.. ja nem, ezt az egész könyvet utálom, mert hiába rohadt jó a története, olyan pocsékul van megírva, hogy arra szó nincs.

Bella Swan a Twilightból, mert egy életképtelen p*csa, aki nem képes a pasija nélkül élni. Mármint szó szerint, mert ha nincs Edward, kb. a huszadik oldalon kinyiffant volna.

Minden egyes karakter A vadkacsából. Tudom, hogy ez dráma, de akkor is. Mind őrültek, de Gregers a legőrültebb mind közül.

Athalie Az arany emberből, mert gonosz, iszonyatosan gonosz.

Reni a Szent Johanna Gimiből, mert életképtelen.

Will Avery A tizenharmadik boszorkányból, de csak az elején, mert ott még egy s**gfej, de aztán egész elviselhető lesz.

2016. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Umbridge-ot utáltam, hányinger a karakter.

A másik, aki nagyon irritált, az Reni volt az SzJG-ből. Végignyavalyogta az egész sorozatot, egy rakás szerencsétlenség a csaj.

2016. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Rentai Renáta (igy hívják egyáltalán?) az még úgy ahogy oké, hogy nyavajog de hát mindenki kénye kedve szerint nyavajog a naplójába DE az , hogy - b*****g- meglássa Cortezt nem érdekli , hogy a pasi milyen is csak jól néz ki és többi mellékes. Jönnek a pillangók amik Reni mellett a második legidegesítöbb volt, na és ő eldönti, hogy a pasi az övé. DE ez még nem elég két évig még titkolja is és utána sír.WTF?

A Luxen sorozatból Blake és Andrew nem tudtam őket behatárolni. Én komolyan örültam amikor Blake kikerült a képből, már nagyon undorító volt, Anrewet azért megsajnáltam.

Az Alkonyatból Jessica,Rosalie és Bella... én nem nyilatkozom róluk de abban a könyvben egyedül a farkasok érnek valamit.

Párválasztó Aspen: nem kell, na várjunk csak mégis kell! utálom az ilyen logikáju embereket.

Bexi most komolyan én nem mondok semmit annak a karaktereiről főleg az idegesítőszerelmi száll phuu..

2016. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!