Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen konyvet ajanlanatok...

Milyen konyvet ajanlanatok nyarra? PDF lenne a legjobb

Figyelt kérdés
13/l vagyok,valami jo konyvet PLS
2016. jún. 8. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia
2016. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enigma
2016. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
nézegesd a MEK oldalát, van vagy 13000 könyv. lányoknak pld Fehér Klára könyveit ajánlom
2016. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilogia (Rubinvörös, Zafirkék, Smaragdzöld)

Meg Cabot, Lucy Maud Montgomery, Jane Austen, Jacqueline Wilson, Frances Hodgson Burnett szinte bármelyik könyve.

2016. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszike! :)
2016. jún. 8. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:

PDF mint fájl? Akkor már nem könyvről beszélünk.


Egyébként a legjobb az ha elmész egy könyvtárba és ami megtetszik kiveszed és olvasod.



Én most a 3. Birodalomról olvasok könyveket, mert érdekel a téma. ÉS amilyen régimódi vagyok csak igazi könyvet tudok olvasni, tableten meg olvasógépen képtelen vagyok rá.


Az olvasásnak, könyveknek hagyományai vannak, lehet hogy praktikus és környezetkímélőbb az elektronikai készülékeken lévő fájlokba tömöríteni a könyveket, de az a baj hogy nincs meg a varázsa és nagyon áramfüggő a történet.


sosem értettem azokat akiknek van örökségből mondjuk egy rakás könyve és elajándékozza meg kidobálja, nem szabad. A könyv érték, a tudást, beszédkészséget fejlesztő olvasmányok sora. Még egy olyan könyvtől is javul a beszédkészséged amiből nem tanulsz semmit. pl egy regény.


Szepes Máriától tudok ajánlani könyveket, pl a Tibeti orgona, A változatlanság hullámhossza.

Esetleg külföldi íróktól pl a Nyomorultak, Monte Cristo grófja


Ha elmész a könyvtárba sok ötlettel találkozhatsz, ami elnyeri tetszésed.

2016. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem minek olvasson egy 13 éves lány a Nyomorultakat vagy a Monte Cristot? XD


A Párválasztó,Cinder és Ella, Egy igazi amerikai lány

2016. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen azt olvastam. Bocs ha túl komoly vagyok, de szerintem egy igen érdekes könyv a összes. De ha tájlájtot meg éhezők iszapbirkózására vágyik itt mindenki akkor már itt sem vagyok.
2016. jún. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!