Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtá...

A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárba ingyenesen lehet beiratkozni? Csak a könyvkölcsönzésért kell fizetni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egyetemre (ELTE) fogok járni, és gondoltam hogy beülök oda tanulni. Laptopot gondolom be lehet vinni, csak nem tudom milyen díjakat kell megfizetni beiratkozáskor? Könyvet nem kölcsönöznék, csak kell egy hely, ahol nyugiba lehet tanulni :)
2016. jún. 9. 22:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
ingyen van, de nincsen nyugi mert tele van pofázó diákokkal akik basznak tanulni csak ott lebzselnek és este így nyugodtan alszanak el hogy egész nap könyvtárban volt és "tanult"
2016. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ohm szerintem bizonyos kor felett (16? 18? nem tudom, mindegy te több vagy) kell fizetni a beiratkozásért (olvasójegyért) valamennyit, de nem vészes. Azzal tudsz bemenni. Azzal nem értek egyet amit az első írt, a legtöbb helyen síri csönd volt amikor én voltam ott.
2016. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
34%
minek írsz hülyeséget ha nem tudod? a beiratkozás ingyenes
2016. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
[link] te miért írsz hülyeségeket?
2016. jún. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 13-14 évesen iratkoztam be, akkor kellett fizetni a Kálvin térnél lévő fő könyvtárban.


Nálunk a 4. kerületben is volt egy, ott nem kellett fizetni. Ingyenes volt.

Viszont ha elhagytam, az újracsináltatás 900 forint lett volna.

Szóval lehet, hogy tagkönyvtártól függ ez a fizetés dolog.

2016. jún. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ELTE, miért nem az Egyetemi Könyvtár, vagy a kari tagkönyvtár? Hallgatónak ingyenes és valószínűleg közelebb van.

Egyébként a FSZEK KK-ban engem nem engedtek be laptoppal, sem laptop-táskával. De ez több, mint két éve volt. És én is sokszor találkoztam pofázó diákokkal, meglepő módon a Böngészde szokott a legcsöndesebb lenni.

2016. jún. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

I. Helyben használat

A) Regisztráció természetes személynek és jogi személynek ingyenes /12 hó


tehát miért írsz még mindig hülyeséget?

2016. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kérdező beiratkozást kérdezett, az meg nem ingyenes:) Mellesleg az elején amikor kiakadtál én azt mondtam hogy SZERINTEM nem ingyenes, és abban nincs igazad hogy nincs csönd.
2016. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1,5 éve iratkoztam be, akkor fizetnem kellett valamennyit, de már nem tudom mennyit. A kölcsönzés az ingyenes volt.
2016. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Itt a 3-as válaszoló ezt írja:

"A pultnal kerj regisztracios jegyet! Ingyen kiadjak, azzal bemehetsz, csak nem kolcsnozhetsz."


Szóval nem kell beiratkoznom, hogy ha csak be szeretnék ülni tanulni? Ennek a regisztrációs jegynek (vagy olvasójegynek) próbáltam utánanézni, és olyanokat találtam, hogy 12 hónapig érvényes, ingyenes, és nem lehet vele könyvet kikölcsönözni.


Ez így van?

2016. jún. 10. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!