Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Star Wars Expended Universe-...

A Star Wars Expended Universe-ben kik a legerősebb jedik?

Figyelt kérdés
Lehetőleg az Old Republic korából, ne a Timothy Zahn féle folytatásokra gondoljatok, és ha lehet ne 2-3 nevet mondjatok.

2016. jún. 11. 17:36
1 2
 1/12 forestpas3 ***** válasza:

Jedi

Revan

Bastila Shan

(Hestizo Trace)


Sith

D. Malgus

A Császár


most így több nem jut eszembe

2016. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Benyebonya ***** válasza:

Bastilla Shan

Satele Shan

Revan

Meetra Surik (bár mint "seb az erőben" elég nehéz megítélni az erejét)

Ven Zallow

Raskta Lsu (vívásban mindenképp)

2016. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hero of Thython-ról mit gondoltok? Nem játszottam a SWTOR-ral, csak annyit tudok, hogy ő győzte le a császárt, tehát nagy ereje lehet.
2016. jún. 12. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Hogy most az új filmekben mit csinálnak majd a karakterével, azt nem tudom, de a régi expanded universe sztorik alapján Luke erősebb volt mint bármelyik valaha élt jedi.

https://www.youtube.com/watch?v=bh2nADtPDzM

Ha tudsz angolul, akkor egy érdekes összehasonlítás Revan-nel szemben.


Ha ragaszkodsz az old republic korához, akkor Satele Shan és Meetra Surik akiket mondanék mint jedi.

A sithek oldalán Vititae és Marr.

2016. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos, mivel még általánosba járok, még csak tanulom az angolt, így nem értem.. Pedig kíváncsi lennék rá


Sitheknél Vitiate-t nagyjából vágom, mondjuk a végén már zavaros volt nekem (nem játszottam a SWTOR-ral, így csak elolvastam egy oldalon az életét), hogy császár hangja meg minden, nem nagyon értettem már hogy ki is ő valójában..

Darth Marr-t meg nem ismerem, most néztem róla egy képet, és egy Revan copy-nak tűnik, főleg a maszkja miatt, bár majd jobban utánanézek, nem ítélek előre :D


Köszi a választ!

2016. jún. 13. 16:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, az egész 13 perces videót azért nem fordítom le, de hogy miket tudott Luke, hogy csak egy-két példát mondjak a videóból:

- több különféle stílus kombinációját használva egy teljesen egyedi vívóstílust alakított ki, ami támadásban és védekezésben is páratlan volt

- a Yuuzhan Vong háború idején az erőt használva akár egy teljes sereget is képes volt kiiktatni másodpercek alatt

- újjászervezte a jedi rendet


Csak ilyen kis apróságok :D

2016. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jajj, na ettől féltem, mert nem éppen a kedvenc karakterem :D Mindegy, nekem akkor is Revan lesz a top 1 :D

Köszi a választ!

2016. jún. 13. 17:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ha ezt még látod, és nem is unod még, akkor megkérdezem, hogy egy Ulic Qel Doma, vagy egy Bastila Shan mennyire lenne erős egy Windu, Yoda, Obi Wan, Anakin mellett? Ha ezeknél gyengébb, akkor egy Shaak Tiinél, Aayla Seecuranal azért erősebbek?
2016. jún. 13. 17:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Bastila Shant csak a kotor 1-ből ismerem, abban az egyedüli különleges ereje a Battle Meditation volt, vagyis hogy másokat, akár egész seregeket képes inspirálni az erőn keresztül. De ettől eltekintve csak egy középszerű tehetségű arrogáns kis liba volt, nem hinném hogy bármelyik felsorolt karakterrel felvehette volna a versenyt. Mégiscsak jedi mesterről beszélünk Shaak Ti vagy Aayla esetében is :D

Az a Quel Doma bevallom, nekem eddig valahogy kimaradt, úgyhogy vele kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

2016. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy ígéretes jedi volt ha jól tudom, ám áttért a sötét oldalra, Exar Kunnal is harcolt, méltó ellenfele volt, majd a tanítványa lett, megölte a saját testvérét, ám végül elárulta mesterét, elmondta a jediknek hogy hol bújkál Exar, és visszatért a világos oldalra, ám folyamatosan kínozta a megölt jedik és a testvérének megölésének a gondolata, végül nem tudom ki, de valaki megölte :D
2016. jún. 13. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!